Je bent nog niet ingelogd
Razer Naga V2 Pro Draadloze Muis
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
26x
De Razer Naga V2 Pro is een geavanceerde draadloze gamingmuis met 19 programmeerbare knoppen, ideaal voor MMORPG's en complexe games. Deze muis biedt flexibele connectiviteit via Bluetooth en RF 2.4GHz en wordt aangestuurd door een oplaadbare accu. Met een maximale DPI van 30000 en LED-verlichting levert het een responsieve en visueel aantrekkelijke gaming ervaring. Het compacte ontwerp weegt slechts 134 gram, wat zorgt voor comfortabel langdurig gebruik tijdens intensieve gamingsessies.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Razer |
| Gebruik | Gaming |
| Energievoorziening | Accu |
| Draadloos | ✓︎ |
| Draadloze techniek | Bluetooth, RF 2.4Ghz |
| Resolutie (max) | 30000 dpi |
| Knoppen (aantal) | 19 |
| Gewicht | 134 gram |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | December 2022 |
| EAN | 8886419333890 |
| Vendorcode | RZ01-04400100-R3G1 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijduur | 150 uur (indicatie) |
| Energievoorziening | Accu |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | PTFE |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Links-/rechtshandig | Rechts |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draadloos | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheid van knoppen (miljoen klikken) | 90 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 75.5 mm |
| Diepte | 119.5 mm |
| Gewicht | 134 gram |
| Hoogte | 43.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Meegeleverde kabels | USB-C -> USB-A |
| Oplaadstation | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Gaming |
| DPI Schakelaar | ✓︎ |
| Draadloze techniek | Bluetooth, RF 2.4Ghz |
| Knoppen (aantal) | 19 |
| Aantal programmeerbare knoppen | 20 |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Type Sensor | Optisch |
| Resolutie (max) | 30000 dpi |
| Programmeerbare muisknoppen | ✓︎ |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Scroll type | Wiel |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Max. Versnelling | 70 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwd geheugen | ✓︎ |
| Max. Snelheid | 750 ips |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8886419333890 |
| Vendorcode | RZ01-04400100-R3G1 |
| Artikelnr | 1074743 |
| Merk | Razer |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
❮
❯
❮
❯






