Je bent nog niet ingelogd
Razer Viper V4 Pro Wit Draadloze Gaming Muis
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 6 werkdagen (vrijdag)
+ Gratis Muismat!
Nieuw
❮
❯
❮
❯
De Razer Viper V4 Pro Wit is een draadloze gaming muis ontworpen voor competitieve spelers. Met de geavanceerde Razer Focus Pro 50K Gen.3 sensor bereikt deze muis een maximale resolutie van 50.000 dpi voor precisie en snelle reacties. De draadloze verbinding via 2.4 GHz RF zorgt voor stabiele connectiviteit zonder kabel. Met slechts 49 gram weegt deze muis zeer licht, ideaal voor uitgebreide gaming sessies. De zes programmeerbare knoppen bieden uitgebreide aanpassingsmogelijkheden. Aangedreven door een accu, combineert deze muis prestatie met draadloos gemak.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Razer |
| Gebruik | Gaming |
| Energievoorziening | Accu |
| Draadloos | ✓︎ |
| Draadloze techniek | RF 2.4Ghz |
| Sensor | Razer Focus Pro 50K Gen.3 |
| Resolutie (max) | 50000 dpi |
| Knoppen (aantal) | 6 |
| Gewicht | 49 gram |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
| EAN | 8887910085165 |
| Vendorcode | RZ01-05630200-R3G1 |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
Achteraf betalen!
✓
+ Gratis Muismat!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Acties
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Razer |
| Gebruik | Gaming |
| Energievoorziening | Accu |
| Batterijduur | 180 uur (indicatie) |
| Automatisch uitschakelen | ✓︎ |
| Draadloos | ✓︎ |
| Draadloze techniek | RF 2.4Ghz |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Type Sensor | Optisch |
| Sensor | Razer Focus Pro 50K Gen.3 |
| Resolutie (max) | 50000 dpi |
| DPI Schakelaar | ✓︎ |
| Max. Versnelling | 90 G |
| Max. Snelheid | 930 ips |
| Polling Rate | 8000 Hz |
| Knoppen (aantal) | 6 |
| Links-/rechtshandig | Rechts |
| Oplaadstation | ✖︎ |
| Aanpasbaar Gewicht | ✖︎ |
| Meegeleverde kabels | USB-A -> USB-C |
| Hoogte | 39.9 mm |
| Breedte | 63.9 mm |
| Diepte | 127.1 mm |
| Gewicht | 49 gram |
| Materiaal | PTFE |
| Kleur Product | Wit |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| EAN | 8887910085165 |
| Vendorcode | RZ01-05630200-R3G1 |
| Artikelnr | 205180 |
| Merk | Razer |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Acties
Ontvang nu een gratis Megekko Muismat!
Bij aankoop van deze muis ontvang je nu een gratis Megekko Gaming Muismat Cool White!
Actie loopt zolang de voorraad strekt.
OP=OP
Actie loopt zolang de voorraad strekt.
OP=OP
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
+ Gratis Muismat!
Nieuw
❮
❯
❮
❯








