Je bent nog niet ingelogd
Corsair Ironclaw RGB Muis
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
52x
De Corsair Ironclaw RGB Muis is ontworpen voor gamers die zoeken naar precisie en performance. Met de geavanceerde PixArt PMW 3391 sensor en maximaal 18000 dpi bied je volledige controle. De polling rate van 2500 Hz zorgt voor snelle reacties, terwijl de zeven programmeerbare knoppen extra flexibiliteit geven. Het gewicht van 105 gram bied balans tussen stabiliteit en comfort, en de RGB-verlichting voegt een visueel element toe. Via USB-kabelverbinding krijg je een betrouwbare, vertragingsvrije verbinding.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Corsair |
| Gebruik | Gaming |
| Energievoorziening | Kabel |
| Sensor | PixArt PMW 3391 |
| Resolutie (max) | 18000 dpi |
| Polling Rate | 2500 Hz |
| Knoppen (aantal) | 7 |
| Gewicht | 105 gram |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2019 |
| EAN | 843591061933 |
| Vendorcode | CH-9307011-EU |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Combineer
Productvideo
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Energievoorziening | Kabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sensor | PixArt PMW 3391 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | FCC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Materiaal | ABS, Aluminium |
| Links-/rechtshandig | Rechts |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draadloos | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheid van knoppen (miljoen klikken) | 50000000 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 105 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oplaadstation | ✖︎ |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Gaming |
| DPI Schakelaar | ✓︎ |
| Knoppen (aantal) | 7 |
| Aantal programmeerbare knoppen | 7 |
| Type Sensor | Optisch |
| Resolutie (max) | 18000 dpi |
| Programmeerbare muisknoppen | ✓︎ |
| Scroll type | Wiel |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Max. Versnelling | 50 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwd geheugen | ✓︎ |
| Polling Rate | 2500 Hz |
| Max. Snelheid | 400 ips |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 843591061933 |
| Vendorcode | CH-9307011-EU |
| Artikelnr | 247683 |
| Merk | Corsair |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2019 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
De CORSAIR IRONCLAW gamingmuis combineert een optische sensor van 18.000 DPI met een gewicht van 105g en een vorm die specifiek is gemaakt voor de ideale palm grip en grotere handen.
Bij een palm grip ligt de muis tegen de palm van je hand aan, en druk je de linker en rechter muisknop in met de gehele vinger.
Bij een palm grip ligt de muis tegen de palm van je hand aan, en druk je de linker en rechter muisknop in met de gehele vinger.
Toon meer
Productvideo
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯



