Je bent nog niet ingelogd
Trust GXT 611 Wezz 2.0 PC Speakerset RGB Zwart
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
15x
De Trust GXT 611 Wezz 2.0 PC Speakerset RGB Zwart is een compacte 2.0 speakerset geschikt voor pc-gebruik. Met een vermogen van 6 Watt en twee 6 cm drivers biedt het een breed frequentiebereik van 20 tot 20.000 Hz voor uitgebalanceerde geluidskwaliteit. De speakers verbinden eenvoudig via 3.5 mm jack en zijn voorzien van RGB-verlichting voor esthetische toegevoegde waarde. Met afmetingen van 87 x 165 x 95 mm per speaker zijn ze compact en bureauvrij. Deze set is ideaal voor gaming, muziek en alledaagse pc-audio.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Trust |
| Aansluiting | 3.5 mm |
| Audio kanalen | 2.0 |
| Vermogen RMS | 6 Watt |
| Frequentiebereik | 20 - 20.000 Hz |
| Aantal speakers | 2 |
| Diameter driver speakers | 6 cm |
| Afmetingen speakers | 87 x 165 x 95 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2023 |
| EAN | 8713439245875 |
| Vendorcode | 24587 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio kanalen | 2.0 |
| Frequentiebereik | 20 - 20.000 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Volumeregeling | Draaiknop |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Voeding | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 87 mm |
| Diepte | 95 mm |
| Gewicht | 784 gram |
| Hoogte | 165 mm |
| Afmetingen speakers | 87 x 165 x 95 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | Audio (35 mm), USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | PC/Laptop |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Diameter driver speakers | 6 cm |
| Subwoofer | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen RMS | 6 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Lengte stroomkabel | 1,8 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 3.5 mm |
| Bluetooth | ✖︎ |
| Lijningang | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal speakers | 2 |
| Vermogen speakers | 3 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Peak Music Power Output (PMPO) | 12 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Amplification device form factor | Ingebouwd |
| Amplification device meegeleverd | ✓︎ |
| Amplification device type | Versterker |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8713439245875 |
| Vendorcode | 24587 |
| Artikelnr | 1083210 |
| Merk | Trust |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
GXT 611 Wezz
'Zie' het geluid met deze stijlvolle luidsprekerset met pulserende RGB-verlichting en een heldere sound
In de spotlight
De GXT 611 Wezz speakerset heeft RGB-ledverlichting met verschillende modi en het licht gaat mee met het ritme van jouw muziek. Je leest het goed: je kunt het geluid zien. Superkrachten, dus.
Jij bent de baas
Met de makkelijk bereikbare knop zet jij de speakerset aan en uit en pas je zowel het volume als het licht aan. Complete controle voor jou.
Alles of niets
Omring jezelf met audiokwaliteit van 12W piekvermogen (6W RMS). Zo geniet jij nog meer van elke film, game en elk nummer dat je opzet.
USB zonder gedoe
Plug de speakerset via een USB-poort in, zet ‘m aan en geniet meteen van het geluid. Je hoeft geen stopcontact te zoeken en niets te installeren.
Toon meer
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯








