Je bent nog niet ingelogd
Edifier MR4 Zwart
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
22x
De Edifier MR4 Zwart is een compacte 2.0 PC-speakerset met vermogen van 21 Watt RMS. Deze speakers bieden een frequentiebereik van 60 tot 20.000 Hz en zijn voorzien van drivers met diameters van 2,54 en 10,2 centimeter. Met aansluitingsmogelijkheden via 3,5 mm en RCA zijn ze gemakkelijk aan verschillende apparaten te koppelen. De compacte afmetingen van 140 x 228 x 198 millimeter maken ze geschikt voor bureau- en werkplekken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Edifier |
| Aansluiting | 3.5 mm, RCA |
| Audio kanalen | 2.0 |
| Vermogen RMS | 21 Watt |
| Frequentiebereik | 60 - 20.000 Hz |
| Aantal speakers | 2 |
| Diameter driver speakers | 2.54, 10.2 cm |
| Afmetingen speakers | 140 x 228 x 198 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2022 |
| EAN | 6923520269112 |
| Vendorcode | MR4-BLK |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 114,90
laatste 90 dagen: 114,90
109,
90
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio kanalen | 2.0 |
| Frequentiebereik | 60 - 20.000 Hz |
| RMS-vermogen luidsprekers | 42 W |
| Signaal/ruis-verhouding | 85 dB |
| Tweeter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal behuizing | MDF |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen speakers | 140 x 228 x 198 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Totale harmonische vervorming (THD) | 0,2 procent |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Studio |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal drivers | 2 |
| Aantal tweeter drivers | 1 |
| Diameter driver speakers | 10.2, 2.54 cm |
| Speaker omsluiting | Gesloten |
| Speaker plaatsing | Tafelblad/Boekenplank |
| Speaker positie | Voorkant |
| Subwoofer | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter hogetonenluidspreker | 2,45 mm |
| Vermogen RMS | 21 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 3.5 mm, RCA |
| Bluetooth | ✖︎ |
| Ingang van 6,35 mm (1/4-inch) | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal speakers | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 6923520269112 |
| Vendorcode | MR4-BLK |
| Artikelnr | 999410 |
| Merk | Edifier |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
