Je bent nog niet ingelogd
Skullcandy Hesh ANC Draadloos Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 7 werkdagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De Skullcandy Hesh ANC is een draadloze over-ear hoofdtelefoon met actieve ruisonderdrukking voor een optimale luisterervaring. Met Bluetooth-connectiviteit, een ingebouwde volumeregeling en een gewicht van slechts 228 gram biedt deze koptelefoon gebruikersgemak en comfortabel gebruik. De Hesh ANC is een veelzijdige keuze voor muziekliefhebbers die op zoek zijn naar een hoogwaardige hoofdtelefoon met uitstekende geluidskwaliteit en actieve ruisonderdrukking.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Skullcandy |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Aansluiting | 3.5 mm, USB |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Gewicht | 228 gram |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2021 |
| EAN | 810015588512 |
| Vendorcode | S6HHW-N740 |
| Garantie | 12 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
12 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Continue audio-afspeeltijd | 22 uur |
| Levensduur van de batterij | 1320 min |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Microfoon | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | Stereofonisch |
| Inklapbaar | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Soort | Headphones |
| Type product | Hoofdtelefoons |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snel opladen | ✓︎ |
| Snelle oplaadtijd | 10 min |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort bediening | Knoppen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 170 mm |
| Diepte | 76 mm |
| Gewicht | 228 gram |
| Hoogte | 180 mm |
| Nettogewicht | 228 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter van de luidspreker | 4 cm |
| Gevoeligheid koptelefoon | 99,63 dB |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 3 procent |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Garantiekaart | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | AUX, USB Type-C |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gaming headset | Oproepen/muziek |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu gestuurd | ✓︎ |
| Bedraad | ✖︎ |
| Aansluiting | 3.5 mm, USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth versie | 5.0 |
| Headset aansluiting(en) | Bluetooth 5.0 |
| USB-connector | USB Type-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedieningstoetsen | Track <, Nummer >, Volume +, Volume - |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting type | USB-C |
| Geluidsdruk niveau (max) | 99,63 dB |
| Impedantie | 32 Ohm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 810015588512 |
| Vendorcode | S6HHW-N740 |
| Artikelnr | 1136067 |
| Merk | Skullcandy |
| Garantie | 12 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯