Je bent nog niet ingelogd
Lenovo ANC Headset 6550 Draadloos Hoofdband Kantoor/callcenter USB Type-C Bluetooth Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
Nieuw
❮
❯
❮
❯
De Lenovo ANC Headset 6550 is een draadloze on-ear koptelefoon speciaal ontworpen voor kantoor- en callcenteromgevingen. Met zowel USB Type-C als Bluetooth-verbinding biedt dit apparaat flexibiliteit voor verschillende werkplekken. De lichtgewicht constructie van 165 gram zorgt voor comfortabel dragen gedurende lange werkdagen. Deze headset combineert actieve ruisonderdrukking met professionele geluidskwaliteit, ideaal voor videobellen en gesprekswerk. Het ontwerp en de kabellengte van 1,30 meter maken het geschikt voor gebruik aan een bureau.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Lenovo |
| Type Oorstuk | On-ear |
| Aansluiting | USB |
| Kabellengte | 1.30 m |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Gewicht | 165 gram |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
| EAN | 195892122241 |
| Vendorcode | 4XD1S19777 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Capaciteit van de accu/batterij | 640 mAh |
| Continue audio-afspeeltijd | 60 uur |
| Oplaadtijd | 120 min |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | CB, BQB, CE, TUV mark, UKCA, RCM, EAC, cTUVus, FCC, ICES, WPC, SRRC, SIRIM, KC, IMDA, SDPPI, JRF |
| Gecertificeerd voor Microsoft Teams | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max) | 2 |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Type product | Headset |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu/Batterij voltage | 5 V |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluitbereik | 30 m |
| Soort bediening | Knoppen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 165 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter van de luidspreker | 4 cm |
| Gevoeligheid koptelefoon | 115 dB |
| Type Oorstuk | On-ear |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 2 procent |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C naar USB Type-C |
| Opbergetui | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gaming headset | Kantoor/callcenter |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 1.30 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur kabel | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microfoon mute | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedraad | ✖︎ |
| Aansluiting | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth versie | 5.3 |
| USB-connector | USB Type-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedieningstoetsen | ANC control, Microsoft Teams button, Dempen, Afspelen/pauze, Volume +, Volume - |
| Microphone direction type | Unidirectionele/omnidirectionele microfoon |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android, iOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 32 Ohm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde ontvanger | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 195892122241 |
| Vendorcode | 4XD1S19777 |
| Artikelnr | 1169364 |
| Merk | Lenovo |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
Nieuw
❮
❯
❮
❯