Je bent nog niet ingelogd
Rode SmartLav
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 7 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
De Rode SmartLav is een betaalbare en veelzijdige compacte lavalier-microfoon voor het opnemen van geluid op smartphones, tablets en andere mobiele apparaten. Met een frequentiebereik van 20 - 20.000 Hz en een gevoeligheid van -35 dB biedt deze microfoon een goede geluidskwaliteit voor diverse toepassingen, zoals interviewen, vloggen en audio-opnamen onderweg. De 3.5 mm aansluiting maakt de Rode SmartLav eenvoudig te koppelen met een breed scala aan apparaten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Rode |
| Aansluiting | 3.5 mm |
| Frequentiebereik | 20 - 20.000 Hz |
| Gevoeligheid | -35 dB |
| Verkrijgbaar sinds | September 2015 |
| EAN | 0698813004058 |
| Vendorcode | 400410010 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 20.000 Hz |
| Output impedance | 3000 Ohm |
| Signaal/ruis-verhouding | 67 dB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Toepassing | Lavalier-/reversmicrofoon |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Operating voltage | 2,7 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hoogte | 24 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Opbergetui | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 3.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsdrukniveau | 110 dB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Equivalent geluidsniveau | 27 dB |
| Gevoeligheid | -35 dB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dynamisch bereik | 83 dB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentie microfoon | 20 - 20000 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Richtkarakteristiek | Omnidirectioneel |
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter | 5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal producten inbegrepen | 2 stuk(s) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 0698813004058 |
| Vendorcode | 400410010 |
| Artikelnr | 920979 |
| Merk | Rode |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Productinformatie
SmartLav + lavalier microphone # Professionele lavalier-microfoon voor iPhone-, iPad-, iPod touch- en Android-apparaten met TRRS-aansluiting, omnidirectionele miniatuurcondensatorcapsule, volledige frequentiebereik, Kevlar-versterkte verbindingskabel met TRRS-jackplug. Werkt met elke audio- of video-app die audio van de headset-poort accepteert, evenals de RØDE Rec LE-app (gratis) of RØDE Rec-app (iTunes Store). Incl. Foam Pop Protector en draagtas
De RØDE smartLav is perfect voor onopvallende spraakopnamen van hoge kwaliteit met zijn kleine bolvormige condensatorcapsule - zelfs zonder de dure draadloze verbinding. De levering omvat ook een miniatuurschuim-voorruit, die nodig is voor buitenopnamen.
Voor wie of wat is de smartLav geschikt? Er zijn veel nuttige doelen, zoals het opnemen van uw eigen lezingen, lezingen, lessen of gewoon als een nobele dicteermachine! Bevestig gewoon de lavalier-klem aan de kleding van het onderwerp, sluit vervolgens de smartLav via de TRRS-connector aan op een iOS- of Android-apparaat en neem het geluid op, bijvoorbeeld met de RØDE Rec-app (tegen betaling) of een andere audio-app. ## Bovendien kan de smartLav worden gebruikt in combinatie met video-opnamen waarbij radioverbindingen uitgesloten zijn. Het beste voorbeeld hiervan zou een trouwvideo zijn. In de regel film je het landschap of de ceremonie op afstand. Als je de bruidegom nu de smartLav geeft en de iPhone in de jaszak stopt, kun je het woord opnemen in de beste audiokwaliteit en het later synchroon maken bij het bewerken van de video.
De RØDE smartLav is perfect voor onopvallende spraakopnamen van hoge kwaliteit met zijn kleine bolvormige condensatorcapsule - zelfs zonder de dure draadloze verbinding. De levering omvat ook een miniatuurschuim-voorruit, die nodig is voor buitenopnamen.
Voor wie of wat is de smartLav geschikt? Er zijn veel nuttige doelen, zoals het opnemen van uw eigen lezingen, lezingen, lessen of gewoon als een nobele dicteermachine! Bevestig gewoon de lavalier-klem aan de kleding van het onderwerp, sluit vervolgens de smartLav via de TRRS-connector aan op een iOS- of Android-apparaat en neem het geluid op, bijvoorbeeld met de RØDE Rec-app (tegen betaling) of een andere audio-app. ## Bovendien kan de smartLav worden gebruikt in combinatie met video-opnamen waarbij radioverbindingen uitgesloten zijn. Het beste voorbeeld hiervan zou een trouwvideo zijn. In de regel film je het landschap of de ceremonie op afstand. Als je de bruidegom nu de smartLav geeft en de iPhone in de jaszak stopt, kun je het woord opnemen in de beste audiokwaliteit en het later synchroon maken bij het bewerken van de video.
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
