Je bent nog niet ingelogd
Rode VideoMic Rycote
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 7 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
De Rode VideoMic Rycote is een compacte en krachtige shotgun-microfoon die is ontworpen voor professionele video-opnamen. Met een frequentiebereik van 40 - 20.000 Hz en een gevoeligheid van -38 dB biedt deze microfoon heldere en gedetailleerde audio-opnamen. Het Rycote-accessoire zorgt voor verbeterde schokdemping en windgeluidsonderdrukking, waardoor de microfoon geschikt is voor gebruik in verschillende omgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Rode |
| Frequentiebereik | 40 - 20.000 Hz |
| Gevoeligheid | -38 dB |
| Verkrijgbaar sinds | September 2015 |
| EAN | 0698813002900 |
| Vendorcode | 400700020 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen (mm) | 65 x 102 x 250 |
| Gewicht (g) | 176 |
| Kleur | zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijformaat | 9V |
| Energievoorziening | Batterijen |
| Vereiste aantal | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type | Richtmicrofoon |
| type | condensator |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| aansluiting microfoon | 3,5 mm stereo-cinchstekker |
| Accessoireschoen | ✓︎ |
| Richtkarakteristiek | Supernier, Supernier (Hypercardioïde) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 40 - 20.000 Hz |
| Gevoeligheid | -38 dB |
| Gevoeligheid microfoon (dB) | - 38 |
| Impedantie (Ohm) | 200 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 0698813002900 |
| Vendorcode | 400700020 |
| Artikelnr | 920986 |
| Merk | Rode |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Productinformatie
Rode VideoMic Rycote De VideoMic is ideaal voor gebruikers van digitale videocameras die de professionele geluidskwaliteit van een studio niet willen opofferen. Het grote zendbereik, de lage inherente ruis en de super-cardioïde eigenschap garanderen een optimaal opnamegeluid. De camcorder moet een flitsschoen hebben voor microfoonmontage en een stereo mini-aansluiting als audio-ingang. De microfoon is ultralicht (slechts 176 g), maar met zijn ABS-behuizing uiterst robuust. De totale lengte is 25 cm. Geïntegreerd is een glijdende elastische ophanging, die storende door de structuur gedragen ruis elimineert. Met het schakelbare hoogdoorlaatfilter kunnen zo nodig lage interferentiefrequenties worden onderdrukt. De microfoon wordt gevoed door een 9V-batterij, die na 100 uur gebruik alleen nog maar hoeft te worden vervangen. De VideoMic heeft een aan / uit-schakelaar en een batterijcontrolelampje. Een windscherm is inbegrepen. De Rode VideoMic heeft ook een ingebouwde shockmount op basis van Rycote® Lyre®-technologie.
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
