Je bent nog niet ingelogd
Samsung Galaxy Tab S9 128GB 11" Graphite
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
17x
De Samsung Galaxy Tab S9 128GB 11" Graphite is een krachtige en veelzijdige tablet met een prachtig AMOLED-scherm, krachtige Snapdragon 8 Gen.2-processor en 8GB geheugen. Met Android 13.0 en 128GB opslagruimte is deze tablet geschikt voor een breed scala aan toepassingen, van entertainment tot productiviteit. Of je nu op zoek bent naar een tablet voor werk, school of ontspanning, de Galaxy Tab S9 biedt een solide prestatie en gebruikerservaring.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Samsung |
| Scherm Diagonaal | 11.0 inch (27.9cm) |
| Scherm resolutie | 2560 x 1600 pixels |
| Paneel Type | AM-OLED |
| Processor | Qualcomm Snapdragon 8 Gen.2 |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Opslagcapaciteit | 128 GB |
| Besturingssysteem | Android, Android 13.0 |
| Incl. Voedingsadapter | ✖︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Kleur Product | Grijs |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2023 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 699,00
laatste 90 dagen: 699,00
649,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afgeronde schermhoeken | ✖︎ |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16 miljoen kleuren |
| Scherm Diagonaal | 11.0 inch (27.9cm) |
| Paneel Type | AM-OLED |
| HD type | WQXGA |
| Helderheid | 600 cd/m² |
| Pixeldichtheid | 275 ppi |
| Scherm resolutie | 2560 x 1600 pixels |
| Touch screen type | Capacitief |
| Type beeldschermglas | Gorilla Glass |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 8 |
| Processor Snelheid | 2.80 GHz |
| Maximale turbofrequentie van processor | 3,36 GHz |
| Processorfabrikant | Qualcomm |
| Processorfamilie | Snapdragon |
| Processor | Qualcomm Snapdragon 8 Gen.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Grafische adapter-familie | Adreno |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SD kaart slot | ✓︎ |
| Gebruikergeheugen | 99,9 GB |
| Opslagcapaciteit | 128 GB |
| Maximale capaciteit van de geheugenkaart | 1 TB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal microfoons | 3 |
| Audiosysteem | Dolby Atmos |
| Merk luidsprekers | AKG |
| Ondersteund audioformaat | 3GA, AAC, AMR, AWB, FLAC, IMY, M4A, Midden, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, XMF |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Automatisch scherpstellen | ✓︎ |
| Camera achterzijde | ✓︎ |
| Camera voorzijde | ✓︎ |
| Cameraflitser achterzijde | ✓︎ |
| Digitale zoom | 8x |
| Gezichtsveldshoek (FOV) achtercamera | 80° |
| Gezichtsveldshoek (FOV) voorcamera | 120° |
| Maximale videoresolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Panorama | ✓︎ |
| Resolutie bij opnamesnelheid | 1280x720@30fps, 1920x1080@30fps, 3840x2160@30fps |
| Camera kwaliteit achter | 13 MP |
| Camera kwaliteit voor | 12 MP |
| Sluitertijd camera achterzijde | 2 |
| Sluitertijd camera voorzijde | 2, 4 |
| Time-lapse-modus | ✓︎ |
| Type camera achterzijde | Enkele camera |
| Video capturing speed | 30 fps |
| Video recording | ✓︎ |
| Video-opname modi | 720p, 1080p, 2160p |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SIM-kaart slot | ✖︎ |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee, Niet ondersteund |
| Wi-Fi Direct | ✓︎ |
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 1 (802.11b), Wi-Fi 2 (802.11a), Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-profielen | A2DP, AVRCP, DI, HID, HOGP, OPP, PAN, PBP, TMAP |
| Mobile High-Definition Link ( MHL ) | ✖︎ |
| NFC | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP68 |
| Kleur Product | Grijs |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Robuust ontwerp | ✖︎ |
| Soort apparaat | Mobiele tablet |
| Veiligheidsfunties | Stofafstotend, Waterbestendig |
| Vormfactor | Slate |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Assisted GPS (A-GPS) | ✓︎ |
| BeiDou | ✓︎ |
| Galileo | ✓︎ |
| GLONASS | ✓︎ |
| GPS | ✓︎ |
| Gyroscoop | ✓︎ |
| Hall-sensor | ✓︎ |
| MIMO | ✓︎ |
| Omgevingslichtsensor | ✓︎ |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | ✓︎ |
| Versnellingsmeter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vingerafdruklezer | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Google applicaties | Gmail, Google Chrome, Google Drive, Google Maps, Google Photos, Google Play, YouTube |
| Besturingssysteem | Android, Android 13.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijcapaciteit (wattuur) | 31,66 Wh |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Browsing tijd (Wi-Fi) | 10 uur |
| Accu capaciteit | 8400 mAh |
| Continue audio-afspeeltijd | 149 uur |
| Continue video-afspeeltijd | 15 uur |
| Draadloos opladen | ✖︎ |
| Snel opladen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 254.3 mm |
| Dikte | 5.9, 6 mm |
| Gewicht | 498 gram |
| Hoogte | 165.8 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Incl. Voedingsadapter | ✖︎ |
| Inclusief batterij | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Styluspen | ✓︎ |
| Toetsenbord inbegrepen | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu/Batterij oplaadtijd | 1,5 uur |
| Accu/Batterij voltage | 3,88 V |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Verwijderbare batterij | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:10 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde videoformaten | 3G2, 3GP, AVI, FLV, M4V, MKV, MP4, WEBM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8806095084121 |
| Vendorcode | SM-X710NZAAEUB |
| Artikelnr | 947440 |
| Merk | Samsung |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯
❮
❯




