Je bent nog niet ingelogd
Lenovo Idea Tab Plus 12.1" 256GB Wifi Grijs
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
3x
De Lenovo Idea Tab Plus 12.1" is een krachtige tablet met een groot 12.1-inch IPS-scherm in een compacte behuizing. Aangedreven door een Mediatek Dimensity 6400-processor en uitgerust met 8 GB RAM en 256 GB interne opslag, biedt deze tablet soepele prestaties voor veeleisende taken. Het Android 15.0-besturingssysteem zorgt voor een flexibele en gebruiksvriendelijke ervaring. Deze Lenovo-tablet is een aantrekkelijke keuze voor wie op zoek is naar een hoogwaardige tablet met een groot scherm en ruime opslagcapaciteit.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Lenovo |
| Scherm Diagonaal | 12.1 inch (30.7cm) |
| Scherm resolutie | 2560 x 1600 pixels |
| Paneel Type | IPS |
| Processor | Mediatek Dimensity 6400 |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Opslagcapaciteit | 256 GB |
| Besturingssysteem | Android, Android 15.0 |
| Incl. Voedingsadapter | ✖︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Kleur Product | Grijs |
| Verkrijgbaar sinds | September 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Scherm Diagonaal | 12.1 inch (30.7cm) |
| Paneel Type | IPS |
| HD type | WQXGA |
| Helderheid | 600 cd/m² |
| LED backlight | ✓︎ |
| Scherm resolutie | 2560 x 1600 pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 8 |
| Processorfabrikant | Mediatek |
| Processorfamilie | Mediatek |
| Processor | Mediatek Dimensity 6400 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Grafische adapter | Mali-G57 MC2 |
| Grafische adapter-familie | ARM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Intern geheugentype | LPDDR4x-SDRAM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SD kaart slot | ✓︎ |
| Opslagcapaciteit | 256 GB |
| Opslagmedia | UFS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Camera achterzijde | ✓︎ |
| Camera voorzijde | ✓︎ |
| Camera kwaliteit achter | 13 MP |
| Camera kwaliteit voor | 8 MP |
| Type camera achterzijde | Enkele camera |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Mobiele netwerkverbinding | ✖︎ |
| SIM-kaart slot | ✖︎ |
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WWAN | Niet geïnstalleerd |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type A | 0 |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type C | 0 |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type C | 0 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Aantal USB 2.0-Type-C-poorten | 1 |
| Aantal USB4 Gen 3×2-poorten | 0 |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✖︎ |
| Micro-USB 2.0 ports hoeveelheid | 0 |
| NFC | ✖︎ |
| Aantal micro-USB 3.0-poorten | 0 |
| Aantal mini-USB 2.0 poorten | 0 |
| Aantal mini-USB 3.0-poorten | 0 |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type A | 0 |
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP52 |
| Kleur Product | Grijs |
| Kleurnaam | Luna Grey |
| Soort apparaat | Mobiele tablet |
| Vormfactor | Slate |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Galileo | ✓︎ |
| GLONASS | ✓︎ |
| GPS | ✓︎ |
| Hall-sensor | ✓︎ |
| Omgevingslichtsensor | ✓︎ |
| Versnellingsmeter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Besturingssysteem | Android, Android 15.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-adapter ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-adapterfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Accu capaciteit | 10200 mAh |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 278.8 mm |
| Dikte | 181 mm |
| Gewicht | 530 gram |
| Hoogte | 6,29 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Incl. Voedingsadapter | ✖︎ |
| Inclusief batterij | ✓︎ |
| Styluspen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 20 W |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 10 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | ENERGY STAR,RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:10 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximale refresh snelheid | 90 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 198158815987 |
| Vendorcode | ZAG70201SE |
| Artikelnr | 973584 |
| Merk | Lenovo |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
❮
❯
❮
❯
