Je bent nog niet ingelogd
Samsung Galaxy Tab S11 Ultra Pro Keyboard QWERTY
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De Samsung Galaxy Tab S11 Ultra Pro Keyboard QWERTY is een professioneel toetsenbord speciaal ontworpen voor de Galaxy Tab S11 Ultra tablet. Dit tablet toetsenbord biedt een intuïtieve QWERTY-indeling voor efficiënt typen en productiviteit. Met zijn ergonomische vormgeving en compatibiliteit met Samsung-apparaten, maakt het toetsenbord van uw tablet een volwaardig werkstation. Ideaal voor kantoor, onderwijs of creatief werk waarbij u veel moet typen op uw tablet.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Samsung |
| Indeling | QWERTY |
| Aansluiting | Pogo Pin |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
| EAN | 8806099005795 |
| Vendorcode | EF-DX935UJEGWW |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Backlight | ✖︎ |
| Compatibiliteit | Galaxy Tab S11 Ultra |
| Inklapbaar | ✓︎ |
| Kleur Product | Grijs |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Type-C-oplaadpoort | ✖︎ |
| Voeding | Dock |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 326.4 mm |
| Diepte | 5.3 mm |
| Gewicht | 636 gram |
| Hoogte | 225.3 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | Pogo Pin |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afdekzeil | ✖︎ |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draadloze verbinding | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal toetsen, toetsenbord | 80 |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Numpad | ✖︎ |
| Taal toetsenbord | Engels |
| Indeling | QWERTY |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8806099005795 |
| Vendorcode | EF-DX935UJEGWW |
| Artikelnr | 1170909 |
| Merk | Samsung |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯
❮
❯