Je bent nog niet ingelogd
Lenovo 310 webcam 1920 x 1080 Pixels USB 2.0 Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 6 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
De Lenovo 310 webcam biedt HD-videobeeldkwaliteit van 1920 x 1080 pixels met een framerate van 30 FPS. Met een kijkhoek van 85 graden en een geïntegreerde microfoon is deze webcam geschikt voor online meetings, video-opnamen en andere toepassingen waarbij hoogwaardige beeldkwaliteit en geluid van belang zijn. De compacte en eenvoudig te installeren Lenovo-webcam is een veelzijdig accessoire voor thuis- en kantoorgebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Lenovo |
| Video resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Framerate | 30 FPS |
| Kijkhoek | 85 ° |
| Geïntegreerde Microfoon | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
| EAN | 195892122494 |
| Vendorcode | GXC1S15024 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïntegreerde Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -20 - 10° |
| Kijkhoek | 85 ° |
| Framerate | 30 FPS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | CE for EU/EFTA FCC and ICES for North America CB(62368 -1) KCC for South Korea BSMI for TW VCCI for Japan |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Operating voltage | 5 V |
| Werkzame stroming | 1 A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteund beeldformaat | MJPEG |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 57 mm |
| Diepte | 90 mm |
| Gewicht | 144 gram |
| Hoogte | 55 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruiksaanwijzing | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal | 1 |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal microfoons | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Resolutieklasse | Full-HD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montagewijze | Clip |
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Interface | USB 2.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Zoomcapaciteit | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Video resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde videoformaten | YUY2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 195892122494 |
| Vendorcode | GXC1S15024 |
| Artikelnr | 975749 |
| Merk | Lenovo |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯