Je bent nog niet ingelogd
HATOR Quasar 3 Zwart Draadloze Gaming Muis
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (donderdag)
❮
❯
❮
❯
11x
De HATOR Quasar 3 Zwart is een draadloze gaming muis die onderweg via Bluetooth en RF 2.4Ghz verbinding kan maken. De muis is uitgerust met een PixArt PMW 3311 sensor en haalt een maximale resolutie van 12000 dpi met een polling rate van 1000 Hz. Met vijf programmeerbare knoppen en een gering gewicht van 64 gram biedt deze muis nauwkeurigheid en wendbaarheid voor gamen. De oplaadbare accu zorgt voor draadloze vrijheid, terwijl de LED verlichting het design aanvult.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Hator |
| Gebruik | Gaming |
| Energievoorziening | Accu |
| Draadloos | ✓︎ |
| Draadloze techniek | Bluetooth, RF 2.4Ghz |
| Sensor | PixArt PMW 3311 |
| Resolutie (max) | 12000 dpi |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Knoppen (aantal) | 5 |
| Gewicht | 64 gram |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | April 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Productvideo
Vaak samen gekocht
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Capaciteit van de accu/batterij | 600 mAh |
| Batterijduur | 100 uur (indicatie) |
| Energievoorziening | Accu |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sensor | PixArt PMW 3311 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Plastic, PTFE |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Links-/rechtshandig | Beide |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu/Batterij oplaadtijd | 3 uur |
| Draadloos | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanpasbaar Gewicht | ✖︎ |
| Duurzaamheid van knoppen (miljoen klikken) | 100 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 64 mm |
| Diepte | 125 mm |
| Gewicht | 64 gram |
| Hoogte | 40 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Meegeleverde kabels | USB-A -> USB-C |
| Oplaadstation | ✖︎ |
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Gaming |
| DPI Schakelaar | ✓︎ |
| Draadloze techniek | Bluetooth, RF 2.4Ghz |
| Aantal bewegingsresolutiemodi | 6 |
| Knoppen (aantal) | 5 |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Type Sensor | Optisch |
| Resolutie (max) | 12000 dpi |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Scroll type | Wiel |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Max. Versnelling | 35 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Max. Snelheid | 400 ips |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android, iOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8721249196706 |
| Vendorcode | HTM730 |
| Artikelnr | 254019 |
| Merk | Hator |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productvideo
Vaak samen gekocht met
❮
❯
❮
❯




