fout meldenFout melden

LevelOne FVM-1101 100Mbit/s 1310nm Zwart netwerk media converter

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)

Belangrijkste specificaties

Merk
Level One
Converter input interface
100Base-TX, 10Base-T, 10Base-T, 100Base-TX
Converter output interface
100Base-FX
Aantal LAN poorten
1
Aantal Fibre channel-poorten
1
Kleur product
Zwart
EAN
4015867195529
Vendorcode
FVM-1101
Garantie
24 Maanden
toon meer
Toon meer

Alle specificaties

LED-indicatoren
Activiteit, Link, Stroom
Breedte
127 mm
Diepte
156 mm
Gewicht
720 gram
Hoogte
32 mm, 396 mm
Vezel-optische connector
LC, SC, ST
toon meer
Toon meer
158,
95
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
24 maanden garantie!
check icon
Klanten beoordelen ons met een 9.1/10!
check icon
Achteraf betalen!
✖︎
Sluiten
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren

✖︎
Sluiten