fout meldenFout melden

TP-LINK 10/100Mbps Multi-mode Media Converter

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 4 dagen (maandag)
TP-LINK 10/100Mbps Multi-mode Media Converter
TP-LINK-10-100Mbps-Multi-mode-Media-ConverterTP-LINK-10-100Mbps-Multi-mode-Media-Converter

Belangrijkste specificaties

Merk
TP-LINK
Aantal LAN poorten
1
Aantal Fibre channel-poorten
1
Kleur Product
Zwart
Verkrijgbaar sinds
December 2015
EAN
6935364030391
Vendorcode
MC100CM
Garantie
24 Maanden
toon meer
Toon meer
Certificaten
Certificering
FCC, CE
Design
Intern
check icon
Kleur Product
Zwart
LED-indicatoren
check icon
Energie
Vermogensverbruik (max)
2,5 W
Gewicht en omvang
Breedte
94.5 mm
Diepte
73 mm
Hoogte
27 mm
Netwerk
Ethernet interface type
Gigabit Ethernet
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden
1000 Mbit/s
Netwerkstandaard
IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Optische vezel
Fiber ethernet cabling technologie
100BASE-FX
Poorten & interfaces
Aantal Fibre channel-poorten
1
Aantal LAN poorten
1
Vezel-optische connector
SC
Prestatie
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens
1000 Mbit/s
Verbindingstechnologie
Bedraad
Scannen
Golflengte
1310 nm
Technische details
Maximaal bereik
2000 m
Ondersteundende kabel types
Cat3, Cat4, Cat5, Cat5e
toon meer
Toon meer
35,
95
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
24 maanden garantie!
check icon
Achteraf betalen!
✖︎
Sluiten
Producten vergelijken (0 / 4)
Vergelijk
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren


✖︎
Sluiten
✕︎