fout meldenFout melden

TP-LINK 10/100Mbps WDM

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 dagen (vrijdag)
TP-LINK 10/100Mbps WDM
TP-LINK-10-100Mbps-WDMTP-LINK-10-100Mbps-WDMTP-LINK-10-100Mbps-WDMTP-LINK-10-100Mbps-WDM
De MC112CS is een media converter ontworpen om 100BASE-FX glasvezel om te zetten naar 100Base-TX koper media of vice versa. Door de toepassing van de WDM technologie is er slechts de helft van de glasvezelkabel nodig om data te zenden en te ontvangen, dit spaart u de helft van de kabelkosten uit. Ontworpen volgens IEEE 802.3u 10/100Base-TX en 100Base-FX standaarden, is de MC112CS bedoeld om te worden gebruikt met de enkele modus glasvezel kabel die de SC-Type connector gebruikt. De MC112CS ondersteunt lange golflengte (LX) laser specificatie met een volle vaste zendsnelheid. Hij werkt op 1310nm voor zendende data en op 1550nm voor de ontvangende data. Dus het apparaat aan de andere kant dat met de MC112CS samenwerkt, moet werken op 1550nm voor de zendende data en op 1310 voor de ontvangende data. TP-LINK┬┤s media converter MC111CS kan bijvoorbeeld samenwerken met de MC112CS.

Andere kenmerken van deze module zijn de mogelijkheid te worden gebruikt als een zelfstandig apparaat (geen frame nodig), Auto MDI/MDI-X voor TX poort, Auto negotiation van duplex mode.
toon meer
Lees verder

Belangrijkste specificaties

Merk
TP-LINK
Aantal LAN poorten
1
Aantal Fibre channel-poorten
1
Kleur product
Zwart
EAN
6935364030421
Vendorcode
MC112CS
Garantie
24 Maanden
toon meer
Toon meer

Alle specificaties

LED-indicatoren
Stroom
Breedte
94.5 mm
Diepte
73 mm
Hoogte
27 mm
Auto MDI/MDI-X
check icon
Vezel-optische connector
SC
toon meer
Toon meer
32,
95
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
24 maanden garantie!
check icon
Klanten beoordelen ons met een 9.0/10!
check icon
Achteraf betalen!
✖︎
Sluiten
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren

✖︎
Sluiten