fout meldenFout melden

TP-LINK Gigabit SFP Media Converter

Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 1 dag (zaterdag)
TP-LINK Gigabit SFP Media Converter

Belangrijkste specificaties

Merk
TP-LINK
Aantal LAN poorten
1
Aantal Fibre channel-poorten
1
Kleur Product
Zwart
Verkrijgbaar sinds
December 2015
EAN
6935364030476
Vendorcode
MC220L
Garantie
24 Maanden
toon meer
Toon meer
Certificaten
Certificering
FCC, CE
Voldoet aan industriestandaarden
IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
Design
Intern
check icon
Kleur Product
Zwart
LED-indicatoren
Link
Energie
Externe adapter
check icon
Vermogensverbruik (max)
1,7 W
Ethernet LAN-eigenschappen
Bekabelingstechnologie
UTP 5e, 5
Gewicht en omvang
Breedte
94.5 mm
Diepte
73 mm
Hoogte
27 mm
Kenmerken
Draad modus structuur
Multimode, Single-mode
Netwerk
Auto MDI/MDI-X
check icon
Ethernet interface type
Gigabit Ethernet
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden
1000 Mbit/s
Netwerkstandaard
IEEE 802.1ab, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z
Overige specificaties
Aansluitingen
1x 1000M SC 1x 1000M RJ45
Afmetingen (B x D x H)
94,5 x 73 x 27 mm
Poorten & interfaces
Aantal Fibre channel-poorten
1
Aantal LAN poorten
1
Vezel-optische connector
SFP
Prestatie
Full duplex
check icon
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens
1000 Mbit/s
Verbindingstechnologie
Bedraad
Technische details
Maximaal bereik
10000 m
toon meer
Toon meer
18,
95
in winkelmand
check icon
Nu bestellen morgen in huis!
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
24 maanden garantie!
check icon
Achteraf betalen!

Gerelateerde artikelen

✖︎
Sluiten
Producten vergelijken (0 / 4)
Vergelijk
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren


✖︎
Sluiten
✕︎