fout meldenFout melden

LevelOne FVT-2401

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 2 werkdagen (dinsdag)
LevelOne FVT-2401
LevelOne-FVT-2401LevelOne-FVT-2401
Zet gegevens over van 10/100Base-TX koperen naar vezelinterfaces
Vezel met enkelvoudige modus met SC-connector voor transmissie van tot 40 km
Ingebouwde LFP (Link Fault Pass-through)-technologie
IEEE 802.3x datatransport-besturing beschermt tegen lost packets voor betrouwbare dataoverdracht
DIP-schakelaar voor aangepaste configuratie
Ondersteunt transmissie met weinig verschuiving in de tijd
Ondersteunt de transmissie van extralange pakketten van tot 1,6KB
Bedrijfstemperatuurbereik van -10°C ~ 55°C
toon meer
Lees verder

Belangrijkste specificaties

Merk
Level One
Aantal LAN poorten
1
Aantal Fibre channel-poorten
1
Kleur product
Zwart
EAN
4015867186329
Vendorcode
FVT-2401
Garantie
24 Maanden
toon meer
Toon meer

Alle specificaties

LED-indicatoren
Activiteit, Link, Stroom
Breedte
94 mm
Diepte
70 mm, 215 mm
Gewicht
420 gram
Hoogte
25 mm
Incl. Stroomadapter
check icon
Netstroomadapter
check icon
Vezel-optische connector
SC
Ondersteunde glasvezel diameters
8.3/125,9/125,10/125 µm
toon meer
Toon meer
75,
95
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
24 maanden garantie!
check icon
Klanten beoordelen ons met een 9.2/10!
check icon
Achteraf betalen!

Gerelateerde artikelen

✖︎
Sluiten
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren

✖︎
Sluiten