fout meldenFout melden

Skylane Optics SF1343

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 dagen (woensdag)
Skylane Optics SF1343
SFP LR transceiver gecodeerd voor open platform
toon meer
Lees verder

Belangrijkste specificaties

Merk
Skylane Optics
EAN
8716065450187
Vendorcode
SF1343
Garantie
12 Maanden
toon meer
Toon meer

Alle specificaties

Aantal vezels
2
Connector type
LC
Form factor
SFP
Gecodeerd voor
Generic
Golflengte Rx
1310 nm
Golflengte Tx
1310 nm
Max. afstand
10000 m
Max. werktemperatuur
70 C
Media
Singlemode
Min. werktemperatuur
0 C
Netwerk protocol
10 Gigabit Ethernet
toon meer
Toon meer
53,
95
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
12 maanden garantie!
check icon
Klanten beoordelen ons met een 9.0/10!
check icon
Achteraf betalen!
✖︎
Sluiten
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren

✖︎
Sluiten
*