fout meldenFout melden

Ubiquiti Networks UF-GP-C+ Vezel-optiek 1490nm 2500Mbit/s SFP netwerk transceiver module

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
Ubiquiti Networks UF-GP-C+ Vezel-optiek 1490nm 2500Mbit/s SFP netwerk transceiver module

Belangrijkste specificaties

Merk
Ubiquiti
EAN
817882023894
Vendorcode
UF-GP-C+
Garantie
24 Maanden
toon meer
Toon meer

Alle specificaties

SFP transceiver type
Vezel-optiek
Aantal Fibre channel-poorten
1
Aansluiting
SFP
Vezel-optische connector
SC
Tx vermogen max
7 dBmW
Tx vermogen min
3 dBmW
Golflengte
1490 nm
toon meer
Toon meer
110,
95
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
24 maanden garantie!
check icon
Klanten beoordelen ons met een 9.1/10!
check icon
Achteraf betalen!
✖︎
Sluiten
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren

✖︎
Sluiten