Je bent nog niet ingelogd
Lenovo Legion Glasses Gen 2
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (donderdag)
❮
❯
2x
De Lenovo Legion Glasses Gen 2 bieden een immersieve virtual reality-ervaring voor gamers. Deze VR-bril is voorzien van hoge resolutie-displays, een ruim gezichtsveld en een comfortabel ontwerp. De Glasses Gen 2 zijn geschikt voor een breed scala aan VR-toepassingen, van games tot multimedia. Gebruikers kunnen genieten van levendige visuals en geluidsweergave voor een realistische VR-beleving. De Glasses Gen 2 zijn een aantrekkelijke keuze voor gamers op zoek naar een high-end VR-bril van een betrouwbaar merk als Lenovo.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Lenovo |
| Soort VR Bril | Standalone |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2025 |
| EAN | 195892109914 |
| Vendorcode | GY21R10234 |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Productvideo
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldschermdiagonaal | 1,52 cm (0.6") |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Helderheid | 800 cd/m² |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Field of view (FOV) hoek | 38, 5° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde camera | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | CE, FCC, CB, TUV |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frame kleur | Zwart |
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort bediening | Knoppen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 169,2 mm |
| Diepte | 162,6 mm |
| Gewicht | 65 g |
| Hoogte | 52,3 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gyroscoop | ✓︎ |
| Proximity sensor | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kijkhoek | 38.5 ° |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Schoonmaakdoekje | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 195892109914 |
| Vendorcode | GY21R10234 |
| Artikelnr | 280714 |
| Merk | Lenovo |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Belangrijkste gegevens:
Virtueel groot scherm waar u ook bent: met Legion Glasses 2 beleeft u al uw favoriete games en video's in levendige kleuren en ongelooflijke details, net als op een beeldscherm van volledige grootte. Het contrastrijke Micro-OLED-scherm zorgt voor een uitzonderlijke kijkbeleving.
Totale privacy onderweg: volledige privacy zonder u van de buitenwereld te isoleren.
Directe plug-and-play*:
Legion Glasses is een draagbaar, privéscherm dat u waar dan ook kunt gebruiken, en dat compatibel is met de meeste USB-C-apparaten met volledige functionaliteit. Er is geen speciale of vooraf geïnstalleerde software nodig en de bril wordt direct ingeschakeld, net als een beeldscherm.
Overzicht:
Geniet altijd en overal van games of films met Legion Glasses 2: een persoonlijk, draagbaar plug-and-play beeldscherm. Sluit dit apparaat aan op de Lenovo Legion Go of een ander apparaat met een volledig functionele USB-C-poort en draag hem als een bril. Voorkom nekklachten doordat je vanuit elke positie kunt kijken of gamen.
Het apparaat bootst de ervaring en functionaliteit van een groter beeldscherm na via een uitgebreid virtueel scherm met micro-OLED-technologie dat achter de glazen wordt weergegeven, zodat de inhoud alleen voor de drager zichtbaar is. De draagbare, comfortabele en stevige Legion Glasses zijn uitermate geschikt om onderweg te gamen.
Virtueel groot scherm waar u ook bent: met Legion Glasses 2 beleeft u al uw favoriete games en video's in levendige kleuren en ongelooflijke details, net als op een beeldscherm van volledige grootte. Het contrastrijke Micro-OLED-scherm zorgt voor een uitzonderlijke kijkbeleving.
Totale privacy onderweg: volledige privacy zonder u van de buitenwereld te isoleren.
Directe plug-and-play*:
Legion Glasses is een draagbaar, privéscherm dat u waar dan ook kunt gebruiken, en dat compatibel is met de meeste USB-C-apparaten met volledige functionaliteit. Er is geen speciale of vooraf geïnstalleerde software nodig en de bril wordt direct ingeschakeld, net als een beeldscherm.
Overzicht:
Geniet altijd en overal van games of films met Legion Glasses 2: een persoonlijk, draagbaar plug-and-play beeldscherm. Sluit dit apparaat aan op de Lenovo Legion Go of een ander apparaat met een volledig functionele USB-C-poort en draag hem als een bril. Voorkom nekklachten doordat je vanuit elke positie kunt kijken of gamen.
Het apparaat bootst de ervaring en functionaliteit van een groter beeldscherm na via een uitgebreid virtueel scherm met micro-OLED-technologie dat achter de glazen wordt weergegeven, zodat de inhoud alleen voor de drager zichtbaar is. De draagbare, comfortabele en stevige Legion Glasses zijn uitermate geschikt om onderweg te gamen.
Toon meer
Productvideo
❮
❯