Je bent nog niet ingelogd
Apple AirPods 4e generatie ANC In-ear Draadloos Wit (2024)
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)
❮
❯
18x
# Apple AirPods 4e generatie ANC In-ear Draadloos Wit (2024)
Ervaar premium geluid met de Apple AirPods 4e generatie. Deze draadloze in-ear oordopjes beschikken over actieve ruisonderdrukking (ANC) voor een immersieve luisterervaring. Met Bluetooth-connectiviteit koppelt u ze eenvoudig met uw Apple-apparaten. De batterij biedt tot 30 uur speelduur, waardoor u langdurig van muziek en gesprekken kunt genieten. Het stijlvolle wit design past perfect bij uw Apple-ecosysteem. Ideaal voor dagelijks gebruik, of u nu muziek luistert, podcasts beluistert of belt.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Apple |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Aansluiting | USB-C |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | September 2024 |
| EAN | 195949689673 |
| Vendorcode | MXP93ZM/A |
| Garantie | 12 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
12 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accuduur | 30 uur |
| Continue audioafspeeltijd (met ANC) | 4 uur |
| Continue audioafspeeltijd (met laadkoffer/met ANC) | 20 uur |
| Continue audioafspeeltijd (met laadkoffer/zonder ANC) | 30 uur |
| Continue audioafspeeltijd (zonder ANC) | 5 uur |
| Wireless Charging | ✓︎ |
| Spreektijd (met oplaadstation/opbergdoos) | 20 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audiochip | Apple H2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | In-ear |
| Headset type | Stereofonisch |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP54 |
| Kleur Product | Wit |
| Type product | Headset |
| Veiligheidsfunties | Stofafstotend, Zweetbestendig, Waterbestendig |
| Volumeregeling | Touch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gesprekstijd | 4,5 uur |
| Snel opladen | ✓︎ |
| Snelle oplaadtijd | 5 min |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 3 W |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 2,5 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort bediening | Touch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 18,3 mm |
| Diepte | 18,1 mm |
| Gewicht | 35 gram |
| Gewicht van linker oordopje | 4,3 g |
| Gewicht van rechter oordopje | 4,3 g |
| Hoogte | 30,2 mm |
| Oplaadcassette | 34,7 g |
| Oplaadstation afmetingen (BxDxH): | 50,1 x 21,2 x 46,2 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gevoeligheid | 102 dB |
| Intra-aural type koptelefoon | Oordopjes |
| Modus Transparantie | ✓︎ |
| Positie speakers koptelefoon | Intraauraal |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Gesprekken/Muziek/Sport/Elke dag |
| Aansluiting | USB-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microfoontype | Ingebouwd |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu gestuurd | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Adaptieve audio | ✓︎ |
| Adaptieve EQ | ✓︎ |
| BeamForming | ✓︎ |
| Bewegingssensor | ✓︎ |
| Conversatiebewustzijn | ✓︎ |
| Gepersonaliseerde ruimtelijke audio | ✓︎ |
| Optische sensor | ✓︎ |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Versnellingsmeter | ✓︎ |
| Werkt met Apple Siri | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevat geen | BFR, Kwik, PVC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oplaadstation | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connectortype oplaadstation/opbergdoos | USB Type-C |
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Type oplaadstation/opbergdoos | Bedraad en draadloos |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Retourneren | Wegens hygienische redenen kan dit artikel niet worden geretourneerd, tenzij de verpakking ongeopend is. |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 195949689673 |
| Vendorcode | MXP93ZM/A |
| Artikelnr | 1148845 |
| Merk | Apple |
| Garantie | 12 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯

