Je bent nog niet ingelogd
Brother LC-426XLC inktcartridge 1 stuk(s) Origineel Extra (Super) hoog rendement Cyaan
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De Brother LC-426XLC is een originele cyaankleurige inktcartridge met extra hoog rendement. Deze XL-cartridge is speciaal ontworpen voor Brother-printers en biedt een printcapaciteit van maximaal 5000 pagina's. Door het grote volume is deze cartridge bijzonder geschikt voor gebruikers met een hoge printvolume, wat resulteert in lagere kosten per pagina. De originele Brother-kwaliteit zorgt voor levendige cyaankleuren in uw prints.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Brother |
| Inktkleur | Cyaan |
| XL Cartridge | ✓︎ |
| Printcapaciteit | 5000 Pagina(s) |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2021 |
| EAN | 4977766809528 |
| Vendorcode | LC426XLC |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Brother LC-426XLC inktcartridge 1 stuk(s) Origineel Extra (Super) hoog rendement Cyaan
Inktkleur:
Cyaan
Bekijk vergelijking
Huidig
Brother LC-426Y inktcartridge 1 stuk(s) Origineel Hoog (XL) rendement Geel
Inktkleur:
Geel
Bekijk vergelijking
€ 22,95
Brother LC-426XLY inktcartridge 1 stuk(s) Origineel Extra (Super) hoog rendement Geel
Inktkleur:
Geel
Bekijk vergelijking
€ 61,95
Brother LC-426XLM inktcartridge 1 stuk(s) Origineel Extra (Super) hoog rendement Magenta
Inktkleur:
Magenta
Bekijk vergelijking
€ 61,95
Brother LC-426M inktcartridge 1 stuk(s) Origineel Hoog (XL) rendement Magenta
Inktkleur:
Magenta
Bekijk vergelijking
€ 22,95
Brother LC-426XLBK inktcartridge 1 stuk(s) Origineel Extra (Super) hoog rendement Zwart
Inktkleur:
Zwart
Bekijk vergelijking
€ 57,95
Brother LC-426BK inktcartridge 1 stuk(s) Origineel Hoog (XL) rendement Zwart
Inktkleur:
Zwart
Bekijk vergelijking
€ 29,95
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | ISO/IEC 24711 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | MFC-J4540DWXL |
| Soort | Origineel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 10 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Gewicht | 103 g |
| Hoogte | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal gekleurde inktcartridges | 1 |
| Inktkleur | Cyaan |
| Printcapaciteit | 5000 Pagina(s) |
| XL Cartridge | ✓︎ |
| Merkcompatibiliteit | Brother |
| Multipack | ✖︎ |
| Origineel | ✓︎ |
| Type aanbod | Enkele verpakking |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4977766809528 |
| Vendorcode | LC426XLC |
| Artikelnr | 309746 |
| Merk | Brother |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯
❮
❯