Je bent nog niet ingelogd
Brother LC-426XLY inktcartridge 1 stuk(s) Origineel Extra (Super) hoog rendement Geel
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De Brother LC-426XLY is een gele inktcartridge met extra hoog rendement, ontworpen voor Brother-printers. Deze originele cartridge biedt een printcapaciteit van tot 5000 pagina's, waardoor hij ideal is voor gebruikers met een hoger printvolume. Als XL-cartridge bevat deze inkt een groter volume dan standaardcartridges, wat resulteert in lagere kosten per afdruk. Perfect voor bedrijven en thuiswerkers die kostenefficiënt willen printen zonder frequent cartridges te hoeven vervangen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Brother |
| Inktkleur | Geel |
| XL Cartridge | ✓︎ |
| Printcapaciteit | 5000 Pagina(s) |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2021 |
| EAN | 4977766809542 |
| Vendorcode | LC426XLY |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Brother LC-426XLC inktcartridge 1 stuk(s) Origineel Extra (Super) hoog rendement Cyaan
Inktkleur:
Cyaan
Bekijk vergelijking
€ 61,95
Brother LC-426C inktcartridge 1 stuk(s) Origineel Hoog (XL) rendement Cyaan
Inktkleur:
Cyaan
Bekijk vergelijking
€ 22,95
Brother LC-426XLY inktcartridge 1 stuk(s) Origineel Extra (Super) hoog rendement Geel
Inktkleur:
Geel
Bekijk vergelijking
Huidig
Brother LC-426XLM inktcartridge 1 stuk(s) Origineel Extra (Super) hoog rendement Magenta
Inktkleur:
Magenta
Bekijk vergelijking
€ 61,95
Brother LC-426M inktcartridge 1 stuk(s) Origineel Hoog (XL) rendement Magenta
Inktkleur:
Magenta
Bekijk vergelijking
€ 22,95
Brother LC-426BK inktcartridge 1 stuk(s) Origineel Hoog (XL) rendement Zwart
Inktkleur:
Zwart
Bekijk vergelijking
€ 29,95
Brother LC-426XLBK inktcartridge 1 stuk(s) Origineel Extra (Super) hoog rendement Zwart
Inktkleur:
Zwart
Bekijk vergelijking
€ 57,95
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | ISO/IEC 24711 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | MFC-J4540DWXL |
| Soort | Origineel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 10 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Gewicht | 103 g |
| Hoogte | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal gekleurde inktcartridges | 1 |
| Inktkleur | Geel |
| Printcapaciteit | 5000 Pagina(s) |
| XL Cartridge | ✓︎ |
| Merkcompatibiliteit | Brother |
| Multipack | ✖︎ |
| Origineel | ✓︎ |
| Type aanbod | Enkele verpakking |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4977766809542 |
| Vendorcode | LC426XLY |
| Artikelnr | 309748 |
| Merk | Brother |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯
❮
❯