fout meldenFout melden

Intronics Fiber optic LC-APC duplex adapter

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 dagen (woensdag)
Intronics Fiber optic LC-APC duplex adapter
- Te gebruiken voor singlemode OS1 (9/125 µm)
- LC-APC duplex - LC-APC duplex
- Keramisch
- = 0.2 dB@1310 nm dB
- > 65 dB@1310 nm dB
- Groen
toon meer
Lees verder

Alle specificaties

Kleur van het product
Groen
Geslacht connector
Male connector / Male connector
Aansluiting 1
LC-APC
Aansluiting 2
LC-APC
Aantal inbegrepen producten
1 stuk(s)
EAN
8716065288476
Vendorcode
EA9007
Garantie
12 Maanden
toon meer
Toon meer
4,
95
%
STAFFELKORTING
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
12 maanden garantie!
check icon
check icon
Achteraf betalen!
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren

✖︎
Sluiten
✖︎
Sluiten