fout meldenFout melden

Intronics Fiber optic LC-LC quad adapter OM3/OM4

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
Intronics Fiber optic LC-LC quad adapter OM3/OM4
- Te gebruiken voor OM3/OM4 (50/125 µm)
- LC quad - LC quad
- Zirconia ZrO2
- = 0.2db@850nm dB
- Aqua
toon meer
Lees verder

Alle specificaties

Kleur van het product
Cyaan
Geslacht connector
Male connector / Male connector
Aansluiting 1
LC
Aansluiting 2
LC
Aantal inbegrepen producten
1 stuk(s)
EAN
8716065288483
Vendorcode
EA9008
Garantie
12 Maanden
toon meer
Toon meer
5,
95
%
STAFFELKORTING
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
12 maanden garantie!
check icon
check icon
Achteraf betalen!
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren

✖︎
Sluiten
✖︎
Sluiten