fout meldenFout melden

Intronics Fiber optic LC-LC quad adapter OM4

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
Te gebruiken voor OM4 (50/125 µm)
- Connectoren: LC/LC
- Connector A: LC quad
- Connector B: LC quad
- Sleeve materiaal: Keramisch
- Insertion loss: = 0.2 dB@850 nm dB
toon meer
Lees verder

Alle specificaties

Kleur van het product
Violet
Geslacht connector
Female connector / Female connector
Aansluiting 1
LC
Aansluiting 2
LC
EAN
8716065288490
Vendorcode
EA9009
Garantie
12 Maanden
toon meer
Toon meer
5,
95
%
STAFFELKORTING
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
12 maanden garantie!
check icon
check icon
Achteraf betalen!
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren

✖︎
Sluiten
✖︎
Sluiten