fout meldenFout melden

Intronics Fiber optic SC-APC simplex adapter single-mode

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
Intronics Fiber optic SC-APC simplex adapter single-mode
- SC-APC - SC-APC
- Keramisch
- ≤ 0.1 dB
- Groen
toon meer
Lees verder

Alle specificaties

Kleur van het product
Groen
Materiaal behuizing
Keramisch
Geslacht connector
Male connector / Male connector
Aansluiting 1
SC-APC
Aansluiting 2
SC-APC
Aantal inbegrepen producten
1 stuk(s)
EAN
8716065288520
Vendorcode
EA3005
Garantie
12 Maanden
toon meer
Toon meer
2,
95
%
STAFFELKORTING
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
12 maanden garantie!
check icon
check icon
Achteraf betalen!
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren

✖︎
Sluiten
✖︎
Sluiten