fout meldenFout melden

Intronics Fiber optic SC-SC duplex adapter OM4

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
Intronics Fiber optic SC-SC duplex adapter OM4
Intronics-Fiber-optic-SC-SC-duplex-adapter-OM4Intronics-Fiber-optic-SC-SC-duplex-adapter-OM4
- Te gebruiken voor OM4 (50/125 µm)
- SC duplex - SC duplex
- Keramisch
- = 0.2 dB@850 nm dB
- Violet
toon meer
Lees verder

Alle specificaties

Categorie
OM4
Connector A
SC female x2
Connector B
SC female x2
Connector type
SC
IL gem.
0.1 dB
IL max.
0.2 dB
Kleur behuizing
Blauw
Materiaal behuizing
Plastic
toon meer
Toon meer
3,
95
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
24 maanden garantie!
check icon
Klanten beoordelen ons met een 9.1/10!
check icon
Achteraf betalen!
✖︎
Sluiten
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren

✖︎
Sluiten