Je bent nog niet ingelogd
be quiet! SFX L Power 600W PSU / PC voeding
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 6 werkdagen (vrijdag)
❮
❯
35x
De be quiet! SFX L Power 600W is een compacte voeding met 600 Watt vermogen en Gold-certificering voor efficiëntie. Dankzij het modulaire ontwerp kunt u alleen de benodigde kabels aansluiten, wat de ordelijkheid in uw PC bevordert. Met vier 6+2 pins PCI-E connectors en zes SATA-aansluitingen beschikt u over voldoende mogelijkheden voor grafische kaarten en extra apparatuur. De 120 mm fan zorgt voor effectieve koeling met minimaal geluid. In het zwart afgewerkt, past deze voeding uitstekend in elke case.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 600 Watt |
| 80 Plus Certificaat | Gold |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 6+2 pins PCI-E power | 4 x |
| SATA power connector | 6 x |
| Kleur Product | Zwart |
| Merk | be quiet! |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2019 |
| EAN | 4260052187135 |
| Vendorcode | BN239 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 80 Plus Certificaat | Gold |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Zwart |
| Supported motherboard form factors | Mini-ITX |
| Koeling | Actief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Efficientie | 92 procent |
| Gecombineerd vermogen (+12V) | 600 W |
| Gecombineerd vermogen (+3.3V) | 110 W |
| Gecombineerd vermogen (+5V) | 110 W |
| Gecombineerd vermogen (-12V) | 3,6 W |
| Gecombineerd vermogen(+5Vsb) | 15 W |
| Houd-tijd | 16,8 ms |
| Max current output (+3.3V) | 22 A |
| Max current output (+5V) | 22 A |
| Max current output (+5vsb) | 3 A |
| Max current output (-12v) | 0.3 A |
| Max current output (+12v) | 50 A |
| Piekvermogen | 650 W |
| Active PFC | ✓︎ |
| Stroom | 10 A |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 125 mm |
| Diepte | 130 mm |
| Gewicht | 1160 gram |
| Hoogte | 64 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Kabelbinders inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedoeld voor | PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bearing technologie | Huls |
| PCI Express connector | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal PATA power aansluiters | 3 |
| SATA power connector | 6 x |
| 20+4 pins ATX power connector | 1 x |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 4+4 pins CPU power | 1 x |
| Lengte CPU-stroomkabel | 40 cm |
| Lengte PCI Express-stroomkabel | 40 cm |
| Lengte stroomkabel moederbord | 30 cm |
| 6+2 pins PCI-E power | 4 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netschakelaar | ✓︎ |
| ATX Versie | 2.4 |
| Geluidsniveau (stille modus, <30%) | 9,9 dB |
| Geluidsniveau (stille modus, 50%) | 14,5 dB |
| Geluidsniveau (volle belastingmode, 100%) | 28,7 dB |
| Stille modus | ✓︎ |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Formaat voeding | SFX-L |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Power factor | 0, 99 |
| Vermogen (continu) | 600 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4260052187135 |
| Vendorcode | BN239 |
| Artikelnr | 1032736 |
| Merk | Be quiet! |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2019 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯



