Je bent nog niet ingelogd
ASUS ROG Loki SFX-L 850W Platinum PSU / PC voeding
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
31x
De ASUS ROG Loki SFX-L 850W Platinum PSU is een krachtige en efficiënte PC-voeding voor high-end gaming systemen. Met zijn 850 Watt aan vermogen, 80 Plus Platinum certificering en modulair design biedt hij een betrouwbare stroomvoorziening met minimaal energieverlies. De 120mm-ventilator zorgt voor een stille en gecontroleerde koeling. De diverse connectoren, waaronder 3 x 6+2 pins PCI-E power en 1 x 12VHPWR, maken de Loki geschikt voor geavanceerde grafische kaarten. De stijlvolle zilver-zwarte behuizing met LED-verlichting past mooi in een modern gamingraig.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 850 Watt |
| 80 Plus Certificaat | Platinum |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 6+2 pins PCI-E power | 3 x |
| 12VHPWR | 1 x |
| SATA power connector | 6 x |
| Kleur Product | Zilver, Zwart |
| Merk | Asus |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2022 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
ASUS ROG Loki SFX-L 750W Platinum PSU / PC voeding
Vermogen (continu):
750 Watt
Bekijk vergelijking
€ 199,00
ASUS ROG Loki SFX-L 850W Platinum PSU / PC voeding
Vermogen (continu):
850 Watt
Bekijk vergelijking
Huidig
ASUS ROG Loki SFX-L 1000W Platinum PSU / PC voeding
Vermogen (continu):
1000 Watt
Bekijk vergelijking
€ 262,95
ASUS ROG Loki SFX-L 1200W Platinum PSU / PC voeding
Vermogen (continu):
1200 Watt
Bekijk vergelijking
€ 339,00
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Productvideo
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 80 Plus Certificaat | Platinum |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Cybenetics Certificaat | Platinum |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zilver, Zwart |
| Supported motherboard form factors | ATX |
| Koeling | Semi passief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Gecombineerd vermogen (+12V) | 850 W |
| Gecombineerd vermogen (+3.3V) | 110 W |
| Gecombineerd vermogen (+5V) | 110 W |
| Gecombineerd vermogen (-12V) | 9,6 W |
| Gecombineerd vermogen(+5Vsb) | 12,5 W |
| Max current output (+3.3V) | 20 A |
| Max current output (+5V) | 20 A |
| Max current output (+5vsb) | 2.5 A |
| Max current output (-12v) | 0.8 A |
| Max current output (+12v) | 70.8 A |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 125 mm |
| Diepte | 125 mm |
| Gewicht | 1810 gram |
| Hoogte | 63.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 4-pins Molex power | 4 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedoeld voor | PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SATA power connector | 6 x |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 4+4 pins CPU power | ✓︎ |
| 20+4 pins ATX power connector | 1 x |
| 6+2 pins PCI-E power | 3 x |
| PCI Express-voedingsconnectoren (16-pins) | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netschakelaar | ✓︎ |
| ATX Versie | 3.0 |
| Stille modus | ✓︎ |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Formaat voeding | SFX-L |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 850 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711081722557 |
| Vendorcode | 90YE00N3-B0NA00 |
| Artikelnr | 1070529 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productvideo
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯


