Je bent nog niet ingelogd
ASUS ROG Thor 850W Platinum II PSU / PC voeding
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
59x
De ASUS ROG Thor 850W Platinum II is een krachtige en efficiënte PC-voeding die is ontworpen voor high-end gaming-systemen. Met een vermogen van 850 Watt en een 80 Plus Platinum-certificaat garandeert deze voeding een stabiele en zuinige stroomvoorziening. De 135mm-fan zorgt voor een effectieve koeling, terwijl de modulaire kabellay-out een opgeruimde kabelmanagement mogelijk maakt. Met 3 x 6+2-pins PCI-E-connectors, 1 x 12VHPWR-aansluiting en 10 x SATA-connectors biedt deze voeding voldoende aansluitingen voor moderne high-end PC-componenten. Verkrijgbaar in een keuze uit blauw, grijs of zwart.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 850 Watt |
| 80 Plus Certificaat | Platinum |
| Fan Diameter | 135 mm |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 6+2 pins PCI-E power | 3 x |
| 12VHPWR | 1 x |
| SATA power connector | 10 x |
| Kleur Product | Blauw, Grijs, Zwart |
| Merk | Asus |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2023 |
| EAN | 4711081236450 |
| Vendorcode | 90YE00L2-B0NA00 |
| Garantie | 120 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
120 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwd display | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 80 Plus Certificaat | Platinum |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Blauw, Grijs, Zwart |
| Koeling | Actief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Gecombineerd vermogen (+12V) | 852 W |
| Gecombineerd vermogen (+3.3V) | 100 W |
| Gecombineerd vermogen (+5V) | 100 W |
| Gecombineerd vermogen (-12V) | 3,6 W |
| Gecombineerd vermogen(+5Vsb) | 15 W |
| Max current output (+3.3V) | 20 A |
| Max current output (+5V) | 20 A |
| Max current output (+5vsb) | 3 A |
| Max current output (-12v) | 0.3 A |
| Max current output (+12v) | 71 A |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 160 mm |
| Diepte | 150 mm |
| Gewicht | 1860 gram |
| Hoogte | 86 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief kabelbinder(s) | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | CPU, PCIe, Peripheral (Molex), SATA |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 4-pins Molex power | 6 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedoeld voor | PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SATA power connector | 10 x |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 4+4 pins CPU power | ✓︎ |
| Lengte CPU-stroomkabel | 65 cm |
| Lengte PCI Express-stroomkabel | 67,5 cm |
| Lengte SATA-stroomkabel | 120,400 mm |
| Lengte stroomkabel moederbord | 61 cm |
| Lengte stroomkabel randapparaat (Molex) | 120,450 mm |
| 20+4 pins ATX power connector | 1 x |
| 6+2 pins PCI-E power | 3 x |
| PCI Express-voedingsconnectoren (16-pins) | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netschakelaar | ✓︎ |
| ATX Versie | 3.0 |
| Stille modus | ✓︎ |
| Fan Diameter | 135 mm |
| Formaat voeding | ATX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 850 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711081236450 |
| Vendorcode | 90YE00L2-B0NA00 |
| Artikelnr | 1076186 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 120 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯


