Je bent nog niet ingelogd
Seasonic Vertex GX-1200 PSU / PC voeding
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
37x
De Seasonic Vertex GX-1200 is een krachtige PC voeding met een continu vermogen van 1200 Watt en een 80 Plus Gold certificaat. Met een grote 135 mm ventilator en een modulair ontwerp biedt deze voeding een efficiënte en flexibele stroomvoorziening voor geavanceerde computersystemen. Met 3 x 6+2 pins PCI-E power connectors, 1 x 12V-2x6 connector en 4 x SATA power connectors is deze voeding klaar voor de meeste high-end componenten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 1200 Watt |
| 80 Plus Certificaat | Gold |
| Fan Diameter | 135 mm |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 6+2 pins PCI-E power | 3 x |
| 12V-2x6 | 1 x |
| SATA power connector | 4 x |
| Kleur Product | Zwart |
| Merk | Seasonic |
| Verkrijgbaar sinds | November 2022 |
| EAN | 4711173877721 |
| Vendorcode | VERTEX GX-1200 |
| Garantie | 120 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 239,90
laatste 90 dagen: 239,90
199,
90
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
120 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 80 Plus Certificaat | Gold |
| Cybenetics Certificaat | Gold |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Zwart |
| Koeling | Semi passief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Gecombineerd vermogen (+12V) | 1200 W |
| Gecombineerd vermogen (+3.3V) | 125 W |
| Gecombineerd vermogen (+5V) | 125 W |
| Gecombineerd vermogen (-12V) | 3,6 W |
| Gecombineerd vermogen(+5Vsb) | 15 W |
| Max current output (+3.3V) | 25 A |
| Max current output (+5V) | 25 A |
| Max current output (+5vsb) | 3 A |
| Max current output (-12v) | 0.3 A |
| Max current output (+12v) | 100 A |
| Stroom | 15 - 7.5 A |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 160 mm |
| Hoogte | 86 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief kabelbinder(s) | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | AC, CPU, PCIe, Peripheral (Molex), Peripheral (Molex) to SATA 3.3, SATA |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 4-pins Molex power | 1 x |
| USB | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedoeld voor | PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bearing technologie | FDB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SATA power connector | 4 x |
| ATX power connector (20+4 pin) | ✓︎ |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 4-pins CPU power | 2 x |
| 4+4 pins CPU power | 2 x |
| Lengte CPU-stroomkabel | 65 cm |
| Lengte SATA-stroomkabel | 950 mm |
| Lengte stroomkabel moederbord | 61 cm |
| Lengte stroomkabel randapparaat (Molex) | 690 mm |
| 20+4 pins ATX power connector | 1 x |
| 6+2 pins PCI-E power | 3 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netschakelaar | ✓︎ |
| ATX Versie | 3.0 |
| Mean time between failures (MTBF) | 150000 uur |
| Fan Diameter | 135 mm |
| Formaat voeding | ATX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 1200 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711173877721 |
| Vendorcode | VERTEX GX-1200 |
| Artikelnr | 1081819 |
| Merk | Seasonic |
| Garantie | 120 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
❮
❯
❮
❯


