Je bent nog niet ingelogd
be quiet! Straight Power 12 1200W PSU / PC voeding
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 werkdag (maandag)
❮
❯
❮
❯
126x
De be quiet! Straight Power 12 1200W is een modulaire voeding met 1200 Watt continu vermogen, ontworpen voor krachtige gaming- en workstationsystemen. Met een 80 Plus Platinum-certificering biedt het hoge energieprestaties. De voeding beschikt over een grote 135mm-ventilator voor efficiënte koeling en stille bedrijfsvoering. Het modulaire design stelt gebruikers in staat alleen benodigde kabels aan te sluiten, wat voor betere kabelbeheer en luchtstroom zorgt. Met vier 6+2 pins PCI-E aansluitingen, twee 12VHPWR-poorten en negen SATA-connectoren ondersteunt het moderne grafische kaarten en tal van apparaten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 1200 Watt |
| 80 Plus Certificaat | Platinum |
| Fan Diameter | 135 mm |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 6+2 pins PCI-E power | 4 x |
| 12VHPWR | 2 x |
| SATA power connector | 9 x |
| Kleur Product | Zwart |
| Merk | be quiet! |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2023 |
| EAN | 4260052189443 |
| Vendorcode | BN339 |
| Garantie | 120 maanden |
Toon meer
Kies je variant
be quiet! Straight Power 12 750W PSU / PC voeding
Vermogen (continu):
750 Watt
Bekijk vergelijking
€ 149,90
be quiet! Straight Power 12 1000W PSU / PC voeding
Vermogen (continu):
1000 Watt
Bekijk vergelijking
€ 279,00
be quiet! Straight Power 12 1200W PSU / PC voeding
Vermogen (continu):
1200 Watt
Bekijk vergelijking
Huidig
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
120 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 80 Plus Certificaat | Platinum |
| Certificaten van naleving | RoHS, Federal Communications Commission (FCC), UKCA, WEEE, CE |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Zwart |
| Supported motherboard form factors | ATX, micro ATX, Mini-ATX |
| Koeling | Actief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 110 - 240 V |
| Efficientie | 92,4 procent |
| Gecombineerd vermogen (+12V) | 1200 W |
| Gecombineerd vermogen (+3.3V) | 150 W |
| Gecombineerd vermogen (+5V) | 150 W |
| Houd-tijd | 23 ms |
| Max current output (+3.3V) | 25 A |
| Max current output (+5V) | 25 A |
| Max current output (+5vsb) | 3 A |
| Max current output (-12v) | 0.5 A |
| Max output current (+12V1) | 100 A |
| Piekvermogen | 1270 W |
| Active PFC | ✓︎ |
| Stroom | 15/7.5 A |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 180 mm |
| Gewicht | 2040 gram |
| Hoogte | 86 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief kabelbinder(s) | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | CPU, SATA |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EPS power connector (8-pin) | ✓︎ |
| 4-pins Molex power | 0 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedoeld voor | PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ventilator snelheid | 0 - 2600 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bearing technologie | FDB |
| PCI Express connector | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal PATA power aansluiters | 2 |
| SATA power connector | 9 x |
| 20+4 pins ATX power connector | 1 x |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 4+4 pins CPU power | 1 x |
| EPS-voedingsconnector (4+4 pin) | ✓︎ |
| Lengte CPU-stroomkabel | 70 cm |
| Lengte PCI Express-stroomkabel | 60 cm |
| Lengte SATA-stroomkabel | 550, 700, 850, 1000 mm |
| Lengte stroomkabel moederbord | 60 cm |
| Lengte stroomkabel randapparaat (Molex) | 1000,850 mm |
| 6+2 pins PCI-E power | 4 x |
| PCI Express-voedingsconnectoren (16-pins) | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netschakelaar | ✓︎ |
| ATX Versie | 3.0 |
| EPS version | 2.92 |
| Geluidsniveau | 32,2 dB |
| Mean time between failures (MTBF) | 100000 uur |
| Fan Diameter | 135 mm |
| Formaat voeding | ATX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | Triman, ENERGY STAR, ErP |
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Power factor | 0, 99 |
| Vermogen (continu) | 1200 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4260052189443 |
| Vendorcode | BN339 |
| Artikelnr | 1081898 |
| Merk | Be quiet! |
| Garantie | 120 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
Ken
Geplaatst: 26-04-2026
7 dagen in bezit
Snel en correct
Snel geleverd en netjes verpakt
❮
❯
❮
❯



