Je bent nog niet ingelogd
MSI MAG A850GL PCIE5 WHITE PSU / PC voeding
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (vrijdag)
❮
❯
184x
De MSI MAG A850GL PCIE5 WHITE is een hoogwaardige 850 Watt voeding met 80 Plus Gold-certificering, ontworpen voor krachtige gaming- en workstationsetups. Met vier 6+2 pins PCI-E aansluitingen biedt deze voeding uitstekende ondersteuning voor high-end grafische kaarten. De modulaire kabelstructuur vermindert de knoeierij in uw behuizing aanzienlijk. De voeding beschikt over een 120mm ventilator voor efficiënte koeling en is uitgevoerd in elegant wit. Met acht SATA-aansluitingen en één 12V-2x6 connector biedt deze PSU optimale connectiviteit voor diverse componenten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 850 Watt |
| 80 Plus Certificaat | Gold |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 6+2 pins PCI-E power | 4 x |
| 12V-2x6 | 1 x |
| SATA power connector | 8 x |
| Kleur Product | Wit |
| Merk | MSI |
| Verkrijgbaar sinds | November 2023 |
| EAN | 4711377115391 |
| Vendorcode | MAG A850GL PCIE5 WHITE |
| Garantie | 84 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
84 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 80 Plus Certificaat | Gold |
| Cybenetics Certificaat | Gold |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Wit |
| Koeling | Actief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 47 - 63 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Efficientie | 90 procent |
| Gecombineerd vermogen (+12V) | 846 W |
| Gecombineerd vermogen (+3.3V) | 110 W |
| Gecombineerd vermogen (+5V) | 110 W |
| Gecombineerd vermogen (-12V) | 3,6 W |
| Gecombineerd vermogen(+5Vsb) | 12,5 W |
| Max current output (+3.3V) | 20 A |
| Max current output (+5V) | 20 A |
| Max current output (+5vsb) | 2.5 A |
| Max current output (-12v) | 0.3 A |
| Max current output (+12v) | 70.5 A |
| Maximale ingangsstroom (@110V) | 8 A |
| Maximale ingangsstroom (@220V) | 4 A |
| Active PFC | ✓︎ |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 140 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Hoogte | 86 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| ATX Power connector (24-pin) | ✖︎ |
| EPS power connector (8-pin) | ✖︎ |
| 4-pins Molex power | 4 x |
| USB | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedoeld voor | PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PCI Express connector | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SATA power connector | 8 x |
| 20+4 pins ATX power connector | 1 x |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 4+4 pins CPU power | ✓︎ |
| EPS-voedingsconnector (4+4 pin) | ✓︎ |
| Lengte stroomkabel moederbord | 60 cm |
| 6+2 pins PCI-E power | 4 x |
| PCI Express voedingsconnectoren (12-pin) | 0 |
| PCI Express-voedingsconnectoren (12+4-pins) | 0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netschakelaar | ✓︎ |
| ATX Versie | 3.0 |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Formaat voeding | ATX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 850 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711377115391 |
| Vendorcode | MAG A850GL PCIE5 WHITE |
| Artikelnr | 1096448 |
| Merk | MSI |
| Garantie | 84 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
EdwinK
Eerste review
Geplaatst: 18-05-2026
37 dagen in bezit
Top voeding
Stil
Krachtig
PCIe5
Wit !
geen
Perfecte voeding voor mijn gaming pc. Genoeg vermogen voor moderne hardware en de PCIe 5 aansluiting is ideaal voor nieuwe videokaarten. Werkt fluisterstil. Kwalitatieve PSU met stabiele prestaties en goede efficiëntie. Mooie volledig modulaire kabels en compacte bouw waardoor kabelmanagement makkelijk is. Tot nu toe absoluut probleemloos.
❮
❯



