Je bent nog niet ingelogd
LogiLink PA0220 oplader voor mobiele apparatuur Binnen Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
❮
❯
1x
De LogiLink PA0220 is een compacte USB-lader voor mobiele apparaten met een vermogen van 18 Watt. Het apparaat beschikt over zowel een USB-A als USB-C aansluiting, waardoor je meerdere toestellen tegelijkertijd kunt laden. Met een output van maximaal 1,3 Ampère levert deze zwarte lader een betrouwbare voeding voor smartphones, tablets en andere USB-apparaten. Perfect voor onderweg of thuis.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logilink |
| Aansluiting | USB-A, USB-C |
| Vermogen | 18 Watt |
| Output | 1, 3 A |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2020 |
| EAN | 4052792057089 |
| Vendorcode | PA0220 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| GaN | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Output | 1, 3 A |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Vermogen | 18 Watt |
| Snel opladen | ✓︎ |
| Output Voltage | 12, 5 V |
| Stroomspanning bescherming | Overbelasting, Overontlading, Overbelasting, Kortsluiting |
| Type stroombron | AC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 51 mm |
| Diepte | 89 mm |
| Gewicht | 62 gram |
| Hoogte | 29 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | USB-A, USB-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal poorten | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Lader compatibiliteit | Universeel |
| Snelle oplaadtechnologie | Quick Charge 3.0 |
| Type oplader | Binnen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4052792057089 |
| Vendorcode | PA0220 |
| Artikelnr | 1098845 |
| Merk | Logilink |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯