Je bent nog niet ingelogd
LogiLink PA0218 USB wall charger 2 aansluitingen
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (vrijdag)
❮
❯
De LogiLink PA0218 is een compacte USB wandlader met twee aansluitingen, ideaal voor het gelijktijdig opladen van meerdere apparaten. Met een totaal vermogen van 10,5 Watt en een outputstroom van 2,1 Ampère per poort beschikt deze zwarte lader over USB-A aansluitingen. Het apparaat biedt een praktische oplossing voor thuis of onderweg. De compacte uitvoering past gemakkelijk in elk stopcontact zonder andere apparaten te blokkeren.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logilink |
| Aansluiting | USB-A |
| Vermogen | 10.5 Watt |
| Output | 1, 2.1 A |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2020 |
| EAN | 4052792057041 |
| Vendorcode | PA0218 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| GaN | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Output | 1, 2.1 A |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Vermogen | 10.5 Watt |
| Output Voltage | 5 V |
| Type stroombron | AC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 45 mm |
| Diepte | 45 mm |
| Gewicht | 42 gram |
| Hoogte | 63 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | USB-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal poorten | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Lader compatibiliteit | Universeel |
| Type oplader | Binnen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4052792057041 |
| Vendorcode | PA0218 |
| Artikelnr | 1098973 |
| Merk | Logilink |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯