Je bent nog niet ingelogd
Nedis Wandlader | 3,0 A | USB (QC 3.0) | zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 6 werkdagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
De Nedis Wandlader is een compacte USB-lader met maximaal 3,0 A uitgangsstroom en 18 Watt vermogen. Dankzij de USB-A aansluiting kunt u diverse apparaten snel en efficiënt opladen. Het zwarte design past elegant in elk interieur. Met zijn Quick Charge 3.0 technologie zorgt deze lader voor snellere laadtijden. Ideaal voor thuisgebruik of onderweg. Een betrouwbare oplossing voor het opladen van smartphones, tablets en andere USB-apparaten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Nedis |
| Aansluiting | USB-A |
| Vermogen | 18 Watt |
| Output | 0.5, 3 A |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | September 2020 |
| EAN | 5412810330072 |
| Vendorcode | WCQC302ABK |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal producten in verpakking | 1 Stuks |
| Compatibel met | Smartphone & Tablet |
| Inclusief kabel | ✖︎ |
| Ingangsstroom | 0.5 A |
| Ingangsvoltage | 100 - 240 V AC 50/60 Hz |
| Aansluiting | USB-A |
| Kleur | Zwart |
| LED-indicatie in gebruik | ✖︎ |
| Materiaal | Kunststof |
| Vermogen | 18 Watt |
| Maximale uitgangsstroom per poort | 3.0 A |
| Outputs | 1 |
| Selectie uitgangsvoltage | Automatische Voltage Selectie |
| Snellaad functie | ✓︎ |
| Stekkertype | Euro / Type-C (CEE 7/16) |
| Type stroombron | Netvoeding |
| Uitgangsstroom | 1.5 A, 2.0 A, 3.0 A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5412810330072 |
| Vendorcode | WCQC302ABK |
| Artikelnr | 1119181 |
| Merk | Nedis |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Productinformatie
Met deze Nedis USB-wandlader kun je smartphones, tablets en een groot aantal andere USB-apparaten opladen. De oplader werkt met Quick Charge™ 3.0-technologie, waardoor je apparaat sneller en efficiënter wordt opgeladen.
De oplader is niet alleen ideaal voor gebruik thuis of op het werk, maar door zijn kleine formaat ook een perfecte oplossing voor onderweg.
• 18 W
• QC3.0 (Quick Charge)
• 1x 3,0 A-uitgang via USB-A
De oplader is niet alleen ideaal voor gebruik thuis of op het werk, maar door zijn kleine formaat ook een perfecte oplossing voor onderweg.
• 18 W
• QC3.0 (Quick Charge)
• 1x 3,0 A-uitgang via USB-A
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯