Je bent nog niet ingelogd
Kensington K33475WW USB-C RJ-45 Zwart kabeladapter/verloopstukje
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
De Kensington K33475WW is een compacte USB-C netwerkadapter met RJ-45 aansluiting in zwart. Dit praktische verloopstukje stelt u in staat om via USB Type-C verbinding een bekabelde netwerkverbinding tot stand te brengen. De adapter ondersteunt snelheden tot 1000 Mbps, wat betekent dat gigabit-connectiviteit mogelijk is. Dit maakt het apparaat geschikt voor laptops en andere apparaten met USB-C poort die een betrouwbare bekabelde internetverbinding nodig hebben. Ideaal voor kantoor, thuiswerk of onderweg.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Kensington |
| Snelheid bedraad | 10, 100, 1000 Mbps |
| USB aansluiting | USB Type-C |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2018 |
| EAN | 85896334750 |
| Vendorcode | K33475WW |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snelheid bedraad | 10, 100, 1000 Mbps |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Intern | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000BaseT(X) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Component voor | PC/Laptop |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 25 mm |
| Diepte | 60 mm |
| Gewicht | 20 gram |
| Hoogte | 15 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| USB aansluiting | USB Type-C |
| Interface | Ethernet |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 85896334750 |
| Vendorcode | K33475WW |
| Artikelnr | 1738886 |
| Merk | Kensington |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2018 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯