Je bent nog niet ingelogd
Nedis Telecom-Connector | Type Aansluiting: RJ12 | Recht | Connectorplating: Goud Verguld | PVC | Transpar
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
De Nedis Telecom-Connector is een modulaire connector met een RJ12-aansluiting. Het product heeft een goudkleurige plating en is vervaardigd van PVC. Deze transparante connector is een handige oplossing voor telecommunicatietoepassingen en biedt een betrouwbare verbinding. Met een pakket van 10 stuks is dit een praktische keuze voor verschillende projecten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Nedis |
| Aantal | 10 stuks |
| Kleur Product | Transparant |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2023 |
| EAN | 5412810427918 |
| Vendorcode | CTGB90933TP |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Transparant |
| Materiaal | PVC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 15 mm |
| Diepte | 10 mm |
| Gewicht | 9 gram |
| Hoogte | 9 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal | 10 stuks |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector vormfactor | Recht |
| Geslacht connector | Mannelijk |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector materiaal | Goud |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | RJ-11 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5412810427918 |
| Vendorcode | CTGB90933TP |
| Artikelnr | 1087616 |
| Merk | Nedis |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
Deze connectoren kunnen gemonteerd worden aan een telefoonkabel.
• Makkelijke installatie
• Makkelijke installatie
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
