Je bent nog niet ingelogd
ACT USB4 80Gbps Thunderbolt 5 240W USB Type-C kabel, USB-IF gecertificeerd, 1,5 meter
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (donderdag)
❮
❯
6x
De ACT USB4 80Gbps Thunderbolt 5 kabel verbindt uw apparaten met snelheden tot 80 Gbit/s en ondersteunt USB 4 Gen 4x2 en Thunderbolt 5. Met USB Power Delivery van 240W laadt u krachtige apparaten snel op. De kabel ondersteunt ook USB-C Alt DP modus voor videoweergave. Bij 1,5 meter lengte biedt deze zwarte, USB-IF gecertificeerde kabel optimale bereik en betrouwbare verbindingen voor professionele en thuisgebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB-versie | USB 4 Gen 4x2 |
| Thunderbolt-versie | Thunderbolt 5 |
| Overdrachtssnelheid | 80 Gbit/s |
| USB Power Delivery | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 240 W |
| USB-C Alt DP Modus | ✓︎ |
| Kabellengte | 1.50 m |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
| EAN | 8716065587654 |
| Vendorcode | AC7452 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB-C Alt DP Modus | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelhulsmateriaal | Thermoplastische elastomeer (TPE) |
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingangsspanning | 48 V |
| Snel opladen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| AWG draad omvang | 34/24 |
| Geleidermateriaal | Vertind koper |
| Ingangsstroom (max) | 5 A |
| Kabellengte | 1.50 m |
| Thunderbolt | ✓︎ |
| Thunderbolt-versie | Thunderbolt 5 |
| USB Power Delivery Vermogen | 240 W |
| USB Power Delivery | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort kabel | Ronde kabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting 1 | USB C |
| Aansluiting 2 | USB C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Overdrachtssnelheid | 80 Gbit/s |
| USB-versie | USB 4 Gen 4x2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum resolutie | 15360 x 8640 Pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter van de kabel | 5,5 mm |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8716065587654 |
| Vendorcode | AC7452 |
| Artikelnr | 1166587 |
| Merk | ACT |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vaak samen gekocht met
❮
❯