Je bent nog niet ingelogd
GMKtec M5 Ultra Ryzen 5 7730U 16GB/512GB Mini PC
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
❮
❯
2x
De GMKtec M5 Ultra is een compacte mini pc die beschikt over een krachtige AMD Ryzen 5 7730U processor met 8 cores en een kloksnelheid tot 4,50 GHz. Het systeem is uitgerust met 16 GB geheugen en 512 GB SSD opslag voor snelle prestaties en ruime opslagruimte. Het zwarte design past in elke werkomgeving. De ingebouwde Wi-Fi en Bluetooth connectiviteit zorgen voor draadloze verbinding met randapparatuur. Dit mini pc systeem biedt een goede balans tussen prestatie en compactheid voor kantoor- en thuiswerkgebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Serie | AMD Ryzen 7 |
| Processor Model | 7730U |
| Processor Cores | 8 |
| Processor Snelheid | 4.50 GHz |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| SSD Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2026 |
| Vendorcode | GMK-M5ULTRA-01 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
GMKtec M5 Plus Ryzen 7 5825U 16GB/512GB Mini PC
Kleur Product:
Zwart
Processor Model:
5825U
Geheugen capaciteit:
16 GB
SSD Opslagcapaciteit:
512 GB
Bekijk vergelijking
€ 599,00
GMKtec M5 Ultra Ryzen 5 7730U 16GB/512GB Mini PC
Kleur Product:
Zwart
Processor Model:
7730U
Geheugen capaciteit:
16 GB
SSD Opslagcapaciteit:
512 GB
Bekijk vergelijking
Huidig
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Acties
Vaak samen gekocht
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | GMKtec |
| Processor Serie | AMD Ryzen 7 |
| Processor Model | 7730U |
| Processor Cores | 8 |
| Processor Snelheid | 4.50 GHz |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Geheugenlayout | 2 x 8GB |
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| SSD Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Dedicated Graphics | ✖︎ |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Wi-Fi Versie | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth versie | 5.2 |
| Netwerk bedraad | 2500 Mbps |
| Besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Hoogte | 47.8 mm |
| Breedte | 128.8 mm |
| Diepte | 127 mm |
| Gewicht | 5.28 kg |
| Kleur Product | Zwart |
| Vendorcode | GMK-M5ULTRA-01 |
| Artikelnr | 10427 |
| Merk | GMKtec |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Acties
GRATIS 1 JAAR NORTON 360 DELUXE!
Ontvang nu bij aankoop van deze PC 1 jaar gratis Norton 360 Deluxe!
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
Vaak samen gekocht met
❮
❯