Je bent nog niet ingelogd
ASUS PRO WS W680-ACE IPMI moederbord
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
3x
Het ASUS PRO WS W680-ACE IPMI moederbord is ontworpen voor professionele workstations met de nieuwste Intel Socket 1700 processor. Het biedt ondersteuning voor tot 128 GB DDR5-geheugen verdeeld over 4 DIMM-sleuven. Met 2 PCI-E 5.0 x16-sleuven en 3 M.2-sleuven biedt het moederbord uitstekende uitbreidingsmogelijkheden voor krachtige graphics- en opslagconfiguraties. Dit ATX-formaat moederbord is uitgerust met de Intel W680-chipset en is geschikt voor een breed scala aan professionele toepassingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Form factor moederbord | ATX |
| Socket | 1700 |
| Chipset | Intel W680 |
| Aantal geheugen slots | 4 x |
| Max. Geheugen | 128 GB |
| Geheugen type | DDR5 |
| PCI-E 5.0 x16 | 2 x |
| M.2 Slot Aantal | 3 x |
| Verkrijgbaar sinds | December 2022 |
| EAN | 4711387005934 |
| Vendorcode | 90MB1DN0-M0EAY0 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort versie | 1.4 |
| IMPI LAN (RJ-45) port | ✓︎ |
| Microfoon, line-in ingang | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio-uitgangskanalen | 7.1 kanalen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Back-to-BIOS button | ✓︎ |
| BIOS type | UEFI AMI |
| Grootte BIOS-geheugen | 256 Mbit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type koeling | Passief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type stroombron | ATX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 4 x |
| Component voor | PC |
| ECC-compatibiliteit | ECC & Niet-ECC |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Geheugen slots type | DIMM |
| Niet gebufferd geheugen | ✓︎ |
| Geheugen type | DDR5 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 305 mm |
| Diepte | 244 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteuning voor parallel processing | Niet ondersteund |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruiksaanwijzing | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | SATA, USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 12V vermogen-connector | ✓︎ |
| Aansluiting voor audiopaneel aan voorzijde | ✓︎ |
| Aansluiting voor CPU koeler | ✓︎ |
| Aansluitingen voor behuizingsventilatoren | 3 |
| M.2 Slot Aantal | 3 x |
| Aantal M.2 ⬠slots | 1 |
| SATA-3 6Gbps | 4 x |
| ATX Power connector (24-pin) | ✓︎ |
| COM aansluitingen | 1 |
| EPS power connector (8-pin) | ✓︎ |
| Peripheral (Molex) power connectors (4-pin) | 1 |
| Thunderbolt-headers | 1 |
| TPM connector | ✓︎ |
| USB 2.0 aansluitingen | 2 |
| USB 3.0 (3.1 Gen 1)-aansluitingen | 1 |
| USB 3.1-connectoren (3.1 Gen 2) | 1 |
| Voorpaneel-connector | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netwerk bedraad | 2500 Mbps |
| Ethernet | ✓︎ |
| Wi-Fi | ✖︎ |
| Bluetooth | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | M.2, NVMe, SATA III |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| RAID support | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 128 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort uit | 1 x |
| Aantal LAN poorten | 2 |
| HDMI uit | 1 x |
| USB 3.2-Gen1 Type A | 4 x |
| USB 3.2-Gen1 Type C | 0 |
| USB 3.2-Gen2 Type A | 1 x |
| USB 3.2-Gen2 Type C | 1 x |
| USB 2.0 Poorten | 2 x |
| Geiïntegreerde SAS ports | 1 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Lijningang | ✓︎ |
| VGA uit | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset | Intel W680 |
| Moederbord chipset familie | Intel |
| Form factor moederbord | ATX |
| Soorten RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Supported processor sockets | LGA 1700 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele Processoren | 12e generatie Intel Core, 13e generatie Intel Core, 14e generatie Intel Core |
| Max. aantal SMP-processoren | 1 |
| Socket | 1700 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PCI-E 3.0 x1 | 1 x |
| PCI-E 3.0 x16 | 2 x |
| PCI-E 5.0 x16 | 2 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711387005934 |
| Vendorcode | 90MB1DN0-M0EAY0 |
| Artikelnr | 1074535 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




