G.Skill DDR5 Ripjaws S5 2x16GB 6000 CL30 F5-6000J3040F16GX2-RS5K geheugenmodule
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 4 werkdagen (dinsdag)
Hoofdafbeelding 0
88x
De G.Skill DDR5 Ripjaws S5 2x16GB 6000 CL30 F5-6000J3040F16GX2-RS5K geheugenmodule is ontworpen voor gebruikers die op zoek zijn naar krachtige en betrouwbare DDR5-prestaties. Met een capaciteit van 32 GB, een snelheid van 6000 MHz en CL 30-timings, biedt deze module een uitstekende balans tussen snelheid en stabiliteit. De module ondersteunt XMP, waardoor eenvoudige overklokking mogelijk is voor nog betere prestaties.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk G.Skill
Modules (aantal)2 stuk(s)
Geheugen capaciteit32 GB
Geheugen snelheid6000 MHz
TimingsCL 30
Intel XMP ondersteuning ✓︎
Verkrijgbaar sindsJuni 2022
EAN4713294232120
VendorcodeF5-6000J3040F16GX2-RS5K
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Eigenschap Waarde
RGB verlichting ✖︎
Kleur Product Zwart
Type koeling Heatsink
Geheugen
Timings CL 30
Component voor PC/server
ECC foutcorrectie ✖︎
Geheugen form factor 288-pin DIMM
Geheugen kanaal Dubbelkanaals
Spanning 1.35 v
Modules (aantal) 2 stuk(s)
Geheugenlayout 2 x 16 GB
Intel XMP ondersteuning✓︎
Geheugen capaciteit 32 GB
Geheugen Type DDR5
Geheugen snelheid 6000 MHz
SPD profiel✓︎
SPD-spanning 1.1 V
Gewicht en omvang
Hoogte 33 mm