G.Skill DDR5 Trident Z RGB 2x32GB 6000Mhz CL30 F5-6000J3040G32GX2-TZ5RS geheugenmodule
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 2 werkdagen (dinsdag)
Hoofdafbeelding 0
18x
De G.Skill DDR5 Trident Z RGB 2x32GB 6000Mhz CL30 F5-6000J3040G32GX2-TZ5RS geheugenmodule biedt een totale capaciteit van 64 GB met een snelheid van 6000 MHz en CL30-timings. Dankzij de RGB-verlichting en XMP-ondersteuning kan deze module een levendige en performante geheugenoplossing zijn voor enthousiaste gamers en pc-enthousiastelingen.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk G.Skill
Modules (aantal)2 stuk(s)
Geheugen capaciteit64 GB
Geheugen snelheid6000 MHz
TimingsCL 30
Intel XMP ondersteuning ✓︎
RGB verlichting ✓︎
Verkrijgbaar sindsJuni 2022
EAN4713294231932
VendorcodeF5-6000J3040G32GX2-TZ5RS
Garantie24 maanden
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
1180,-
In winkelmand
Specificaties
Varianten
Eigenschap Waarde
RGB verlichting✓︎
Kleur Product Wit
Type koeling Heatsink
Geheugen
Timings CL 30
Component voor PC
ECC foutcorrectie ✖︎
Geheugen form factor 288-pin DIMM
Geheugen kanaal Dubbelkanaals
Spanning 1.4 v
Modules (aantal) 2 stuk(s)
Geheugenlayout 2 x 32 GB
Intel XMP ondersteuning✓︎
Geheugen capaciteit 64 GB
Geheugen Type DDR5
Geheugen snelheid 6000 MHz
SPD profiel✓︎
SPD-snelheid 4800 MHz
SPD-spanning 1.1 V
Gewicht en omvang
Hoogte 44 mm