Je bent nog niet ingelogd
Kingston Technology 32 GB 1 x 32 GB DDR5 KCP556UD8-32 geheugenmodule
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
De Kingston Technology 32 GB 1 x 32 GB DDR5 KCP556UD8-32 geheugenmodule biedt een hoogwaardige geheugenoplossing voor de moderne computergebruiker. Met een capaciteit van 32 GB en een snelheid van 5600 MHz is deze module ontworpen om te voldoen aan de behoeften van veeleisende toepassingen. De CL 46 timings zorgen voor een efficiënte gegevensverwerking. Deze geheugenmodule is een geschikte keuze voor gebruikers die op zoek zijn naar betrouwbare en hoogwaardige prestaties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Kingston |
| Modules (aantal) | 1 stuk(s) |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Geheugen snelheid | 5600 MHz |
| Timings | CL 46 |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2023 |
| EAN | 740617334395 |
| Vendorcode | KCP556UD8-32 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| RGB verlichting | ✖︎ |
| Kleur Product | Groen |
| Type koeling | Passief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Timings | CL 46 |
| Component voor | PC/server |
| ECC foutcorrectie | ✖︎ |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Geheugen rangschikking | 2 |
| Spanning | 1.1 v |
| Modules (aantal) | 1 stuk(s) |
| Geheugenlayout | 1 x 32 GB |
| Intel XMP ondersteuning | ✖︎ |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Geheugen snelheid | 5600 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hoogte | 31 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AMD EXPO ondersteuning | ✖︎ |
| Registered / Buffered | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 740617334395 |
| Vendorcode | KCP556UD8-32 |
| Artikelnr | 1078395 |
| Merk | Kingston |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet



