Je bent nog niet ingelogd
G.Skill DDR5 Ripjaws S5 96 GB 2 x 48 GB DDR5 F5-5600J4040D48GX2-RS5K geheugenmodule
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
2x
De G.Skill DDR5 Ripjaws S5 biedt een grote opslagcapaciteit van 96 GB, verdeeld over twee 48 GB modules. Met een geheugensnelheid van 5600 MHz en CL 40 timing is dit een krachtig DDR5-geheugenpakket dat geschikt lijkt voor veeleisende toepassingen. Het product biedt ondersteuning voor Intel XMP, wat overklokken kan vereenvoudigen. Deze geheugenmodules kunnen een waardevolle toevoeging zijn voor systemen die profiteren van extra geheugen en high-performance DDR5-technologie.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | G.Skill |
| Modules (aantal) | 2 stuk(s) |
| Geheugen capaciteit | 96 GB |
| Geheugen snelheid | 5600 MHz |
| Timings | CL 40 |
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2023 |
| EAN | 4713294233653 |
| Vendorcode | F5-5600J4040D48GX2-RS5K |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| RGB verlichting | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Type koeling | Passief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Timings | CL 40 |
| Component voor | PC/server |
| ECC foutcorrectie | ✖︎ |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Spanning | 1.25 v |
| Modules (aantal) | 2 stuk(s) |
| Geheugenlayout | 2 x 48 GB |
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| Geheugen capaciteit | 96 GB |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Geheugen snelheid | 5600 MHz |
| SPD profiel | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hoogte | 33 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AMD EXPO ondersteuning | ✖︎ |
| Registered / Buffered | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4713294233653 |
| Vendorcode | F5-5600J4040D48GX2-RS5K |
| Artikelnr | 1081148 |
| Merk | G.Skill |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯


