Je bent nog niet ingelogd
G.Skill DDR5 Ripjaws S5 96 GB 2 x 48 GB DDR5 5200 MHz F5-5200J4040A48GX2-RS5K geheugenmodule
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
4x
De G.Skill DDR5 Ripjaws S5 is een krachtige geheugenset bestaande uit twee modules van elk 48 GB, goed voor een totale capaciteit van 96 GB. Met ondersteuning voor snelheden tot 5200 MHz en Intel XMP-profielen biedt deze kit flexibiliteit voor verschillende systeemconfiguraties. De CL 40-timing zorgt voor gebalanceerde prestaties. Dit geheugen is geschikt voor gebruikers die behoefte hebben aan grote hoeveelheden RAM voor multitasking, contentcreatie en professionele applicaties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | G.Skill |
| Modules (aantal) | 2 stuk(s) |
| Geheugen capaciteit | 96 GB |
| Geheugen snelheid | 4800, 5200 MHz |
| Timings | CL 40 |
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | April 2024 |
| EAN | 4713294235657 |
| Vendorcode | F5-5200J4040A48GX2-RS5K |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| RGB verlichting | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Type koeling | Heatsink |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Timings | CL 40 |
| Component voor | PC |
| ECC foutcorrectie | ✖︎ |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Spanning | 1.1 v |
| Modules (aantal) | 2 stuk(s) |
| Geheugenlayout | 2 x 48 GB |
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| Geheugen capaciteit | 96 GB |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Geheugen snelheid | 4800, 5200 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hoogte | 33 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AMD EXPO ondersteuning | ✖︎ |
| Registered / Buffered | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4713294235657 |
| Vendorcode | F5-5200J4040A48GX2-RS5K |
| Artikelnr | 1120982 |
| Merk | G.Skill |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯


