Team Group ELITE 16 GB 1 x 16 GB DDR5 6000 MHz TED516G6000C4801 geheugenmodule
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 4 werkdagen (dinsdag)
Hoofdafbeelding 0
1x
De Team Group ELITE 16 GB 1 x 16 GB DDR5 6000 MHz TED516G6000C4801 geheugenmodule biedt gebruikers een hoogwaardige DDR5-geheugenprestatie. Met een capaciteit van 16 GB en een snelheid van 6000 MHz, gecombineerd met timing CL 48, is deze module ontworpen om aan de eisen van veeleisende computertaken te voldoen. Deze module is geschikt voor een breed scala aan toepassingen, zoals gaming, multimedia en professioneel gebruik.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Team Group Inc.
Modules (aantal)1 stuk(s)
Geheugen capaciteit16 GB
Geheugen snelheid6000 MHz
TimingsCL 48
Verkrijgbaar sindsApril 2024
EAN765441662018
VendorcodeTED516G6000C4801
Eigenschap Waarde
RGB verlichting ✖︎
JEDEC-standaard✓︎
Kleur Product Zwart
Type koeling Passief
Geheugen
Timings CL 48
Component voor PC
ECC foutcorrectie ✖︎
Geheugen form factor 288-pin DIMM
Spanning 1.1 v
Modules (aantal) 1 stuk(s)
Geheugenlayout 1 x 16 GB
Intel XMP ondersteuning ✖︎
Geheugen capaciteit 16 GB
Geheugen Type DDR5
Geheugen snelheid 6000 MHz
Gewicht en omvang
Diepte 134 mm
Hoogte 32 mm